Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
Club Bruggy KV
3:3 (0:1)
Śląsk Wrocław
Čtvrtek 08.08.2013, 20:45 • Jan Breydelstadion, Bruggy (kapacita 29472 míst) • Evropská liga (předkola)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:45:46)

Držení míče: 53%-47%

Dnešní odvetné utkání přineslo slušný fotbal s velkou řadou branek. Už v 9. minutě výrazně přiblížil polskému mužstvu postup Waldemar Sobota. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, když v 58. minutě vyrovnal střídající Lior Rafaelov. Ihned dvě minuty na to ale vrátil vedení Slasku Marco Paixao, v 76. minutě se navíc podruhé v utkání prosadil Waldemar Sobota a o postupujícím bylo v podstatě jasno. Hráči Brugg ale ještě zabojovali a zásluhou Duarteho a De Suttera ještě srovnali na konečných 3:3. V součtu s prvním zápasem ale vítězí Wroclaw 4:3 a může se tak radovat z postupu do 4. předkola Evropské ligy, ve kterém ovšem nebude nasazena.

90+4
    Lestiennova střela z přímého kopu končí vysoko nad.

90+3
    Za nedovolený zákrok na Lestienneho vidí žlutou kartu Dudu.

90+2
    K postupu pořád ale potřebují domácí dva góly, míč navíc mají hosté na útočné polovině.

90+1
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Lestienne se uvolnil na pravé straně, načechral lahůdkový míč přesně na hlavu TOMA DE SUTTERA, který ještě za přispění bránících hráčů srovnává na 3:3!

90
    Sudí Zelinka nastaví v dnešním utkání 4 minuty.

89
    Rafaelov našel dobře nabíhajícího Wanga za obranu, ten ale zcela chtěně zahrál míč rukou, za což zaslouženě vidí žlutou kartu.

88
    Gudjohnsen si vůbec neporozuměl se svými spoluhráči, pouze tak odevzdal míč Gikiewiczovi.

87
    Lestienne se snažil vybojovat pokutový kop, na sudího Zelinku si ale svým teatrálním pádem nepřišel.

86
    Hosté drží míč na útočné polovině, je téměř jisté, že to budou právě hráči z Polska, kteří postoupí do 4. předkola!

84
    Duarte v obrovské šanci přestřelil, nakonec byla odpískána ruka, kterou si při zpracování míče nechtěně pomohl.

84
    Dalších roh domácích rozehraje Lestienne.

83
    Střídání hostů, ze hry odstupuje střelec druhé branky Slasku Marco Paixao, na jeho místo nastupuje Sylwester Patejuk.

83
    Lestienne v ofsajdu.

81
    Snížení opět přineslo trochu nadšení do domácích řad.

80
    Přeci jen ještě není dobojováno! Po rohovém kopu se prosazuje stoper OSCAR DUARTE a snižuje tak na rozdíl jedné branky!

Adam Lacek

Branky: 58. Rafaelov, 80. Duarte, 90+1. De Sutter – 9. Sobota, 60. Paixao, 76. Sobota

Karty:   41. Lestienne (BGY), 52. De Sutter (BGY), 89. Wang (BGY) – 31. Ostrowski (SLS), 54. Paixao (SLS), 55. Socha (SLS), 61. Pawelec (SLS), 90+3. Dudu (SLS)

Club Bruggy KV: Ryan – De Bock, Mechele, Duarte, Hogli – Blondel (46. Rafaelov), Simons, Vázquez (77. Gudjohnsen) – Lestienne, De Sutter, Wang
    Śląsk Wrocław: Gikiewicz – Dudu, Kokoszka, Pawelec, Ostrowski (55. Socha) – Stevanović, Kaźmierczak – Plaku, Mila, Sobota – Paixao

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Nádvorník (všichni ČR)