Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
Udinese Calcio
4:0 (1:0)
NK Široki Brijeg
Čtvrtek 08.08.2013, 20:45Evropská liga (předkola)

Udine poráží Široki Brijeg 4:0 a postupuje tak do posledního předkola Evropské ligy. Připomínám, že italský celek zvítězil i venku, tehdy to bylo 3:1. Domácí byli dnes jasně lepší a zaslouženě vítězí.

V závěru zápasu se trefil i střídající český útočník Matěj Vydra, snad mu forma vydrží. Pro dnešek je to vše, příště se těším opět na shledanou. (22:36:30)

90+4
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Tak to je tedy výkon! Český talent MATĚJ VYDRA přišel na hřiště v 87. minutě a po sedmi minutách na hřišti zvyšuje na 4:0! Povedená souhra domácího týmu do rozložené obrany hostů vedla k dobré střelecké pozici pro mladého forvarda Udine, který si poradil na jedničku.

90+2
    Po rohu Lazzariho střílí Domizzi, jeho rána jde ale vedle.

90
    Bilobrk zasahuje proti střele Silvy.

87
    Do hry se podívá i český talent Vydra, ten nahrazuje Muriela.

86
    No a chvíli na to je tu i třetí zářez, tečku za dnešním postupem vystřelil umístěnou střelou k pravé tyči DUŠAN BASTA!

84
    Žlutou kartu dostává Špikič, hosté mají těžký závěr.

82
    Domácí stvrzují postup. Široki Brijeg se už jen snaží zápas dohrát se ctí, teď ale dostává druhou branku. ANDREA LAZZARI technicky překonává Bilobrka.

80
    Čeká nás závěrečná desetiminutovka, domácí směřují za postupem. Kdyby měl postoupit Široki Brijeg, musel by vstřelit čtyři branky. Pro případné prodloužení tři. To je však velká teorie...

78
    I domácí střídají, Pereyru nahrazuje Lazzari.

75
    Čorič už je unavený a je střídán, na hřiště jde Ljubič.

70
    Basta vyslal míč kousek vedle pravé tyče.

67
    Domácí gólový střelec Di Natale vystřídán, nahrazuje ho Maicosuel.

65
    Ránu Domizziho blokuje obranný val hostů.

63
    Zakariče na straně hostů nahrazuje Šilič.

61
    Pěkná kombinace domácích, tu zakončuje nepřesnou střelou Silva.

58
    Di Natale zkusil své štěstí, jeho střelecký pokus se ale mezi tři tyče nevešel. Bilobrk tak může rozehrát.

53
    Ivankovič nahrazuje Plazoniče, hosté se snaží zřejmě šetřit klíčové hráče na jiné zápasy, šance Brijegu na postup je téměř nulová.