Kazaň – Samara 1:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Ural 3:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:1 (1:1)
FK Křídla Sovětů Samara
Neděle 25.08.2013, 15:30 • Centralnyj Stadion, Kazaň • Ruská Premier Liga

Utkání tedy končí smírně – remízou 1:1. Druhá půle už další branky nepřinesla, a tak se i přes závěrečný tlak domácího týmu z výhry nětěší nikdo. Bod je dobrý zejména pro hostující Samaru, která si dnes dobře postavila tyče.
    To je ode mě dnes vše, děkuji vám za pozornost! (17:26:17)

93
    Kuzminova rána z 20 metrů byla zblokována obráncem, následně jí Veramko v pohodě sbírá ze vzduchu.

92
    Už se ale opět hraje, poslední 2 minuty do konce.

92
    Na hřišti leží Angbwa.

90
    4 minuty navíc uvidíme v závěru utkání.

90
    Torbinskij našel volného Kulika, který nikým neobsazený měl před sebou bránu, střelu však poslal z 15 metrů jen doprostřed brány, kde stál připravený Veramko.

89
    Domácí hráč Prudnikov se podle pomezního nacházel v ofsajdu.

89
    Rubi na půlce Samary.

88
    Navas poslal dlouhý míč směrem vpřed, který do náruče lapil brankář Samary.

86
    FK Křídla Sovětů Samara střídá: Adžindžala nahradí Jelisejev.

85
    Domácí neuspěli s prosbou o roh, místo toho se bude jen odkopávat od brány brankáře Veramka.

85
    Už se opět hraje.

84
    Na hřišti nyní leží Prudnikov, který se bolestivě střetl v 16ce hostů s Angbwou, hra proto pozastavena.