GA Eagles – Groningen 3:3 (kon.) | Feyenoord – Breda 3:1 (kon.) | Arnhem – Twente 1:0 (kon.)
Utrecht – Alkmaar 2:0 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
1:0 (1:0)
FC Twente
Neděle 25.08.2013, 14:30 • Gelredome, Arnhem (kapacita 29600 míst) • Nizozemská Eredivisie

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (16:24:18)

Držení míče: 44%-56%

Před dnešním utkáním se očekávala velká bitva, čekalo se hodně branek, nakonec se diváci museli smířit s jednou změnou skóre, o kterou se postaral v 23. minutě japonský útočník domácího Vitesse Mike Havenaar, který se prosadil hlavou po rohovém kopu Janssena. První poločase byl hodně bohatý na gólové šance, ani jeden z týmů se ovšem nedokázal už prosadit, domácího Piazona zastavila tyč, Eghanovu hlavičku zase domácí obránci na brankové čáře. V druhém poločase se domácí zatáhli a tolik šancí k vidění nebylo, Arnhem tak zvítězil nad Twente 1:0 a připisuje si tak velmi důležité body do tabulky Eredivisie.

90+3
    Na druhé straně ještě zkusil své štěstí dnes velmi aktivní Promes, Velthuizen si ale už čisté konto vzít nenechá.

90+3
    O zajímavou střelu se ještě postaral Reis.

90+3
    Za to domácí fanoušci jsou v rauši, začínají slavit důležité vítězství.

90+2
    Snaha hráčů Twente už vypadá hodně odbytě, hostům už se moc nechce hrát.

90
    Sudí Gözübüyük nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

89
    Djordjević se pokusil vystřelit z dobrých 30ti metrů, branku ale přestřelil.

89
    Domácí fotbalisté jsou zataženi hluboko na své vlastní polovině a snaží se bránit hubený náskok.

87
    Hölscherově střele nechybělo mnoho, aby zapadla přesně k pravé tyči!

87
    Rychlý brejk domácích táhl Leerdam, pokazil ale přihrávku.

86
    Vypadá to, že přichází závěrečný tlak hostů.

84
    Rosales se sám vyhnal až do zázemí.

82
    Promesův centr z volného přímého kopu nebyl dobrý, skončil až za brankou.

82
    A nakonec se bude střídat, Kazajšviliho střídá Jonathan Reis.

81
    Valerij Kazajšvili má nějaký zdravotní problém, nyní zůstal ležet na trávníku.

80
    Castaignos se na delší dobu vytratil ze hry a divákům se opět ukázal až nyní, kdy opět z dobré pozice přestřelil branku.