Braunschweig – Frankfurt 0:2 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 2:1 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (2:1)
VfB Stuttgart
Neděle 25.08.2013, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Augsburg poráží Stuttgart 2:1 a má první body v nové sezoně. Naopak Stuttgart prohrál i dnešní, tedy třetí zápas v řadě a zatím je bez bodu. Domácí vedli už 2:0, hosté ale ještě v první půli snížili z penalty.

Ve druhém poločase byl vyloučen Traore po pěti minutách ve hře, i přesto hrál ale Stuttgart velmi dobře. Na vyrovnání to ale nestačilo.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (19:25:57)

88
    Velmi nebezpečný brejk domácích končí dobrým obranným zákrokem Rausche.

87
    Altintop odchází, nahrazuje jej Vogt.

86
    Hahn vidí žlutou kartu.

85
    Je tu závěr, hosté bojují alespoň o bod. Poslední minuty hosté zaslouží pochvalu, i v deseti si vytváří šance.

83
    Pohledná akce hostů končí na Hitzovi.

80
    Naprosto neskutečné! Domácí šli tři na nikoho, Mölders nejprve trefil Ulreicha, pak ale mohl dorážet do prázdné branky. Útočník domácích si sice věřil, a dělovou ranou vystřelil, míč jde ale jen do postranní sítě. Tohle se opravdu jen tak nevidí, milionová šance domácích tak gólem nekončí.

79
    Roh pro hosty.

78
    Smůlu měl teď Ibiševič, ke kterému se nedostal hodně nadějný centr hostů.

77
    Velmi dobře hrající Holzhauser odchází na úkor Wernera.

76
    Připomínám, že oba dnešní soupeři hrají o své první ligové body, jelikož v prvních dvou kolech ani jeden tým nebodoval. Dnes má velmi dobře našlápnuto Augsburg...

74
    Hosté střídají, odejde Mohammed Abdellaoue, nahradí jej Cacau.

74
    Holzhauser vypálil nepříjemnou střelu před velkým vápnem, míč jde ale kousek od pravé tyče.