Villarreal – Valladolid 2:1 (kon.) | Atlético – Rayo Vallecano 5:0 (kon.) | Levante – Sevilla 0:0 (kon.)
Malaga – Barcelona 0:1 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
5:0 (3:0)
Rayo Vallecano
Neděle 25.08.2013, 19:00 • Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga

Na začátku druhého poločasu potvrdili výsledek domácí, kteří hned po chvíli upravili na 4:0. Celý následný čas se nesl v dobývání brány Vallecana, kterým se vůbec nedařilo ohrozit bránu soupeře. Stav zápasu 5:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče:
    Celkem střel: 43%/57%.
    Rohové kopy: 8/3.
    Fauly: 9/8.
    Žluté karty: 0/1. (20:48:33)

90+2
    Atlético dohrává zápas na polovině soupeře, který se snaží především již neinkasovat.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě dvě minutu nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

90
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Filipe si výborně vyměnil míč s Kokem a pronikl do pokutového území soupeře z levého křídla, kde přihrál pod sebe ke vzdálenější tyči na úplně volného RAÚLA GARCÍU, který upravuje na pět branek pro svůj tým!

88
    Atlético opět obrací hru.

87
    Na druhé straně se dostával po centru z levé strany do zakončení Larrivey, ale jeho hlavička se nevešla mezi tři tyče.

85
    Tito ve spolupráci s Villou vypracovali šanci Raúlu Garcíovi, který netrefuje hlavičkou bránu protivníka.

85
    Koke však sbírá ve středu hrací plochy míč a rozehrává další akci svého celku.

84
    Atlético povolilo v závěru zápasu a nechává hrát soupeře.

83
    Z rychlého protiútoku mířil přesně hostující Ñíguez, ale Courtois byl pro snížení proti.

82
    Který poslal Tiago do rukavic hostujícího brankáře.

82
    Po další akci Kokeho vybojovali domácí rohový kop.

81
    Domácí Baptistão střílel ze střední vzdálenosti, ale netrefil bránu soupeře.

79
    Další slibná střelecká možnost pro domácí, kdy Villovi v poslední chvíli odkopl míč jeden z bránících hráčů.

78
    Obrovská šance domácích! Kteří přežili nápor soupeře a po akci Adriána, který je na svém pravém křídle hodně aktivní, prošli až před hostujícího brankáře, kde David Villa z bezprostřední blízkosti trefuje pouze břevno brány!

77
    Trashorras však centru přímo na hlavu Mirandy, který odvrací míč.

77
    Rayo Vallecano po spolupráci Bangoura s Larriveyem bude zahrávat rohový kop.

76
    Adrián se dostával do dalšího úniku, ale zastavil jej praporek pomezního – offside.

Jaroslav Keř

Branky: 17. Raúl García (Gabi), 20. D. Costa (Turan), 35. Turan (Villa), 54. Tiago (Turan), 90. Raúl García (Filipe)

Karty:   72. N. Martínez (VLL)

Atlético Madrid: Courtois – Torres Juanfran, Miranda, Godín, Filipe – Raúl García, Tiago, Gabi (C) (59. Koke), Turan (69. Baptistão) – Villa, D. Costa (66. Adrián)
    Rayo Vallecano: Cobeño (C) – Tito, Gálvez (34. Arbilla), Galeano, N. Martínez – Trashorras, Ñíguez, Perea (63. Cueva), Bueno (49. Baena), Bangoura – Larrivey

Rozhodčí: Villanueva – Rodríguez, Ferreiros