Villarreal – Valladolid 2:1 (kon.) | Atlético – Rayo Vallecano 5:0 (kon.) | Levante – Sevilla 0:0 (kon.)
Malaga – Barcelona 0:1 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 1:2 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:1)
FC Barcelona
Neděle 25.08.2013, 21:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:56:56)

V dnešním utkání možná někteří očekávali střelecké "hody" v podání Barcelony, která se ale dnes na vítězství 1:0 velmi nadřela a nakonec mohla být ráda, že se domácím v závěru zápasu nepodařilo ze dvou velkých šancí vyrovnat. Ani hvězdný Neymar, který přišel na hřiště v 63.minutě, nedokázal skórvat, přesto FCB svou roli splnila a z Málagy si odváží tři body.

90+2
    Piqué nechvátá s jeho rozehráním, nakonec vše končí faulem Neymara, hosté zůstávají na polovině Málagy.

90+1
    Na druhé straně se dostal do zakončení Neymar, ale je z toho pouze roh.

90
    V poslední minutě mohli domácí vyrovnat, ale Valdésš skvěle dvakrát zakročil!

89
    Jesús Gámez musí nyní vytrpět ráznou domluvu od sudího Mateua za faul na Neymara.

88
    Statistika držení míče – 28% : 72%.

88
    Obrana Málagy odvrací, míč se ocitá až u Valdése.

87
    Rohový kop pro Barcelonu z levé strany.

86
    Nepřesný pas hostů, domácí kombinují na polovině Barcelony.

84
    Žlutá karta pro Dani Alvese, který hodně protestuje, faktem je, že protihráče na půlící čáře stáhl k zemi.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází Sergi Roberto.

82
    Rohový kop FCB levé strany, míč končí v náruči Caballera.

81
    Míč na půli hřiště, v moci hostů.

80
    A sám Neymar rozehrává, dobrá střela, Caballero vyráží!

80
    Neymar vybojoval dobrou standardní situaci, téměř na hranici vlastního pokutového území ho fauluje S. Sanchéz.