Villarreal – Valladolid 2:1 (kon.) | Atlético – Rayo Vallecano 5:0 (kon.) | Levante – Sevilla 0:0 (kon.)
Malaga – Barcelona 0:1 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 1:2 (kon.)
Real Betis
1:2 (0:0)
Celta de Vigo
Neděle 25.08.2013, 23:00 • Estadio Manuel Ruiz de Lopera, Sevilla • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:49:26)

Dnešní utkání je u konce. Ze tří bodů se radují fotbalisté Celty Vigo, kteří tak oplatili soupeři porážku z pětatřicátého kola minulého ročníku kdy zde prohráli 0:1. Od té doby ale již Celta Vigo neprohrála a po bodu z prvního ligového kola vybojovala nyní cenné tři body ze hřiště Betisu, který si tak na své první ligové body musí počkat do dalších kol.

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času, Betis útočí. Verdú pálí z hranice pokutového území, ale míč neprošel před obránce Celty Vigo!

90+2
    Rozhodčí nastaví tři minuty a hosté nyní rozehrávají rohový kop, to jsou cenné vteřinky pro Celtu Vigo.

90+1
    A již mohlo být vyrovnáno! Neskutečný závěr, to je ohromný tlak Betisu, na zadní tyči zkouší ve skluzu usměrnit míč Chuli, ale netrefuje branku.

90
    Real Betis právě vstřelil branku!
    I když?! Pozor, RUBÉN CASTRO se dostává k míči na zadní tyči, po předchozím centru z pravé strany, a pohotovou střelou překonává Y. Rodrígueze!

90
    Začala devadesátá minuta dnešního utkání, hosté již mají tři body téměř jisté.

89
    Tribuny řídnou, diváci již houfně opouštějí svá místa, zápas se již pouze dohrává, zřejmě i domácí fotbalisté pochopili, že dnes to na body stačit nebude.

88
    Ofsajdem končí útočná akce Celty Vigo.

87
    Verdú trefuje z dobré vzdálenosti pouze zeď soupeře.

86
    Oubiña dostává druhou žlutou kartu, je vyloučen a hosté budou zápas dohrávat pouze o deseti.

84
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Levy Madinda.

84
    Dlouhá přihrávka na Cedrika Mabwatiho. Diváci opouští tribuny.

83
    Betis má k dispozici volný kop ze střední vzdálenosti, obrana Celty získává míč, domácí se do zakončení nedostali.

82
    Žlutou kartu dostává Rafinha za stažení domácího Javiera Matilly.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, hraje se na polovině Celty Vigo, hostům však druhý poločas vychází náramně a domácí jen mohou litovat neproměněných šancí v první půli!

78
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Fernández, přichází David Costas.