Rio Ave – Setúbal 2:0 (kon.) | Nacional – Guimarães 1:1 (kon.) | Benfica – Gil Vicente 2:1 (kon.)
Arouca – Estoril 1:2 (kon.) | Porto – Marítimo 3:0 (kon.)
FC Porto
3:0 (2:0)
CS Marítimo
Neděle 25.08.2013, 20:45 • Estadio Dragão, Porto (kapacita 54378 míst) • Portugalská Primeira Liga

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:42:36)

Druhý poločas nenabídl příliš fotbalové krásy, viděli jsme jednu jedinou branku, o kterou se už v 50. minutě postaral z pokutového kopu Josué. Další velké příležitosti měli Fernando a Lucho Gonzalez, oba ale neuspěli. I tak si Porto připisuje další důležité tři body do tabulky portugalské ligy, když porazilo doma Marítimo 3:0.

90+4
    Utkání se dohrává na polovině Porta.

90+3
    Na rohový kop si nejlépe naskočil Maicon, hlavou ale netrefil branku.

90+2
    Domácí hráči mají ještě chutě, Lucha Gonzaleze ve velké šanci vychytal José Sá, rohový kop pro Porto!

90+1
    Přeci jen rozhodčí Ferreira nastaví 4 minuty, v té první nastavené se hnal do zakončení Martinez, vysoko přestřelil.

90
    Iturbe v ofsajdu, podle reakce se nezdá být mladý útočník Porta psychicky v pohodě.

88
    Utkání se pomalu, ale jistě blíží do svého konce, sudí Ferreira v podstatě ani nemá důvod nastavovat.

86
    Iturbe hodně zbytečně sestřelil Artura a zcela zaslouženě vidí žlutou kartu.

83
    V druhém poločase jsme viděli pouze pár zakončení, hra se hodně odehrává ve středu hřiště.

81
    José Sá si přivodil nějaké nepříjemné zranění, vypadá to na zvrtnutý kotník. Pokud by nemohl pokračovat ve hře, do branky Marítima by musel naskočit někdo z pole.

80
    Lucho González nachytán v ofsajdu.

79
    A byl to poslední dotek Pereiry s míčem v utkání, místo něho přichází Sergio Marakis.

78
    Fernando se řítil sám na hostujícího brankáře, dokázal mu udělat i kličku, jeho střelu do prázdné branky ale zastavil Pereira!

77
    Poslední střídání na domácí straně, hřiště opouští střelec druhé branky Licá, na jeho místo nastupuje budoucnost Porta, mladíček Juan Manuel Iturbe.

76
    José Sá nedokázal udržet míč po ráně Quintera, naštěstí pro něj před brankou nikdo z domácích hráčů nestál.

74
    Utkání opravdu ztratilo náboj, hosté se sice snaží, zatím jim snaha ale vychází vniveč.