Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 3:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:4 (kon.) | Brno – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jablonec 1:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 1:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 26.08.2013, 16:00 • Rosice • Juniorská liga

Je dobojováno. Brňané přidali ve druhé půli další gól, prosadil se aktivní Vávra. Zajímavé utkání dvou sousedů v tabulce tak ovládl obhájce trofeje. Pro Zbrojovku se jedná o čtvrtou výhru v řadě, Baník naopak pátou příčku opustí, neboť nebodoval ve druhém duelu po sobě. To je pro dnešek vše, hezký zbytek dne, za chvilku začíná utkání "dospělých" týmů, které můžete sledovat i prostřednictvím online přenosu. (17:56:54)

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Střídáním není konec, Šural nahrazuje Kunce.

87
    Odchází i druhý dnešní střelec Vávra, jeho místo zaujme na poslední minutky Fojtík.

85
    Druhé střídání Brna. Na hřiště jde Přichystal místo Jukla.

84
    Stronati vidí žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

83
    Minutky rychle ubíhají a zatím to nevypadá na nějaký finální nápor Baníku.

80
    Prvním napomínaným hráčem utkání je domácí Jukl.

79
    Domácí také střídají, Krejčíř přepouští místo Ullmanovi.

76
    Hosté potřetí střídají, Novák nahrazuje Lukáše Kundrátka.

76
    Zbrojovka kontroluje hru a směřuje za dalším "rosickým" vítězstvím, do konce utkání přibližně čtvrthodina.

74
    Hosté nyní zavařili nepovedenou malou domů Macejovi, který míč dostihl až na brankové čáře.

71
    Centr Patrika Kundrátka propadl do vápna, kde míč skvělým skluzem na poslední chvíli odpálil do bezpečí Černý. Jinak zívala na Byrtuse prázdná branka.