Hamburg – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Eisbären – Salzburg 5:4 (kon.) | Sparta – Kuopio 6:4 (kon.)
Liberec – TPS 3:1 (kon.) | HC Slovan – HV71 7:4 (kon.) | Vienna Capitals – Linköping 3:4 (kon.)
Mannheim – Ingolstadt 3:2 (1:0 po s.n.)
spusu Vienna Capitals
3:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Linköpings HC
Neděle 01.09.2013, 18:30 • Albert Schütz Eishalle • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:43:02)

Dnešní utkání skončilo těsným vítězstvím švédského týmu Linköpings HC, které na ledě Vienna Capitals dokázalo zvítězit 4:3. Rozhodující gól vstřelili hosté pár desítek vteřin před koncem, pro domácí tým velmi nepříjemný závěr.

60:00

59:00
    Je před námi posledních šedesát vteřin, domácí mají jednogólovou ztrátu!

57:39
    Linköping právě vstřelil branku!
    To je pro domácí Capitals velmi nepříjemné! JONAS JUNLAND totiž překonává Zabu a dává vedoucí gól Linköpingu! Asistence: Erik Lindhagen.

54:53
    Oba týmy v plném počtu.

52:53
    Philippe Lakos dostává dvouminutový trest, stejně jako hostující Joakim Hagelin, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

51:23

50:40

49:49
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Při čtyři na čtyři se prosazují domácí hokejisté, JUSTIN KELLER vyrovnává stav zápasu na 3:3! Asistence:

49:23
    Přesilová hra Capitals končí, za hákování je vyloučen Jamie Fraser.

48:40
    Mattias Bäckman dostává dvouminutový trest za držení.

46:00
    Hosté drží jednobrankové vedení, blíží se závěrečná desetiminutovka.

44:44
    Na světelném ukazateli svítí čtyři čtyřky a právě v tomto čase je odpískáno zakázané uvolnění Capitals.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začne přibližně ve 20:10 hodin.

I po dvou třetinách platí, že hosté vedou o gól, tentokrát však již 3:2. Domácím se sice v úvodu druhé dvacetiminutovky podařilo vyrovnat, ale nepříjemné pro Capitals je fakt, že inkasovali gól "do šatny" a hosté půjdou do třetí třetiny s náskokem jednoho gólu.

40:00

39:01
    Hosté se prosazují v poslední minutě druhé třetiny, devětapadesát vteřin před koncem se prosazuje LINUS HULSTRÖM. Asistence: Chad Kolarik, Erik Lindhagen.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 17. Benolt (Fraser, Ferland), 23. Keller (Puschnik), 50. Keller – 9. Kolarik (Karlsson), 20. Kolarik (Dahlström), 40. Hulström (Kolarik, Lindhagen), 58. Junland (Lindhagen)

spusu Vienna Capitals: Zaba (Kickert) – Matheson, Peter, Fraser, Lakos, Klimbacher, Schweda, Forstner, Bauer – Sylvester, Olsson, Ferland – Keller, Ouellette, Puschnik – Fortier, Gratton, Rotter – Fischer, Schiechl, Seidl
    Linköpings HC: Andersson (Engstrand) – Bäckman, Johansson, Dahlström, Hulström, Lorentzon, Junland, Pettersson – Salmonsson, Grillfors, Kolarik – Forsling, Nermark, Rohdin – Rygaard, Karlsson, Vrána – Hagelin, Lindhagen, Fish

Rozhodčí: Smetana – Oskar, Smeibidlo