Hamburg – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Eisbären – Salzburg 5:4 (kon.) | Sparta – Kuopio 6:4 (kon.)
Liberec – TPS 3:1 (kon.) | HC Slovan – HV71 7:4 (kon.) | Vienna Capitals – Linköping 3:4 (kon.)
Mannheim – Ingolstadt 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Adler Mannheim
3:2 (2:0, 0:0, 0:2)
ERC Ingolstadt
Neděle 01.09.2013, 18:30European Trophy

Zápas je u konce. Nakonec se z výhry přeci jen radují domácí, ale hosté si alespoň připisují bod. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších hokejových online přenosů se těším na shledanou. (21:27:21)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Adler Mannheim Autorem branky je MATTHIAS PLACHTA.

Znovu jedou domácí, Plachta se bude snažit rozhodnout utkání.

Hostující Sabolic si také vylámal zuby na domácím brankáři.

Za domácí Lehoux, ale také nebyl úspěšný.

Za hosty jel Laliberte, ale také neuspěl.

Frank Mauer proti Pielmeierovi neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení branka nepadla, a tak o utkání budou muset rozhodnout nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:44
    Pielmeier se znovu vyznamenal dobrým zákrokem proti Wagnerovi.

63:39
    Z druhé strany se o stejnou situaci pokusil Turnbull, ale i Brückmann pozorný.

63:26
    Nyní to zkoušeli domácí, konkrétně Kettemer, který pálil od modré čáry, ale Pielmeier opět připraven.

62:45
    Ficenec se ocitl v další dobré šanci, svou druhou branku v dnešním utkání však nedává.

60:31
    Střelu Laliberteho blokuje obrana domácích.

60:01

Hostům se podařilo během necelé minuty vyrovnat a utkání tak jde do prodloužení.

60:00

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 4. Mauer (Wagner, Lehoux), 13. Plachta (Lehoux, Wagner), rozh. náj. Plachta – 60. Laliberte (Périard, Ross), 60. Ficenec (Hahn, Hambly)

Adler Mannheim: Brückmann (Endras) – Sifers, Wagner, Reul, Vernace, Bittner, Kettemer, Grimshaw, Goc – Höfflin, Ullmann, Kink – Mauer, Lehoux, Plachta – Rheault, El-Sayed, Hecht – Arendt, Magowan
    ERC Ingolstadt: Pielmeier (Janka) – Ficenec, Hambly, Périard, Conboy, Schopper, Köppchen, Dinger, Classen – Boucher, Hahn, Gawlik – Laliberte, Ross, Turnbull – Sabolic, Hager, Oblinger – Patočka, Barta, Rinke-Leitans