3:1 (2:1)
Portugalsko
Středa 11.09.2013, 03:00 • Gillette Stadium, Foxborough • Reprezentační zápasy

Já se s vámi loučím a přeji dobrou noc případě dobré ráno. (04:56:44)

Po velmi ofenzivní druhé půli jsme viděli velmi nudný druhý poločas. Brazilci sice po třech minutách přidali třetí gól, od té doby už se ale hra kouskovala neustálými střídáními a nic zajímavého jsme neviděli. Brazilci tak zaslouženě vítězí 3:1. O jejich branky se postarali Thiago Silva, Neymar a Jo, za Portugalce skóroval Raul Meireles.

Americký rozhodčí Guzman ani nic nenastavoval a utkání rovnou po 90 minutách ukončil.

89
    Za potlesku brazilských fanoušků hřiště opouští Neymar, chvíli si zahraje Lucas Moura.

88
    Neymar byl faulován u vápna Portugalska. Vzal si na starosti i přímý kop z levé strany a dokázal najít Davida Luize. Jeho pokus ale obrana dokázala zblokovat.

87
    Portugalci poslali do vápna Brazílie hned několik centrů, žádný z nich ale nikoho v červeném dresu nenašel.

85
    Bruno Alves vidí žlutou kartu.

84
    A následně střídají i Portugalci, místo Vierinhy si zahraje Lica.

83
    Další brazilská změna, Henrique nahradil Paulinha.

82
    Meireles napřáhl ke střele z 25 metrů a nemířil vůbec špatně. Míč letěl jen těsně kolem Cesarovy brány.

79
    Teď zajímavý centr Vierinha na Naniho, před kterým výborně zakročil Silva. Následný roh se Meirelesovi vůbec nepovedl.

78
    Po přímém kopu hlavičkoval ve vápně Brazilců Bruno Alves, ale Cesar může opět zůstat v klidu, bránu opět neohrozil.

76
    Brazilská změna v útoku, střelce třetí branky Joa nahradil Alexandre Pato.

75
    Následně vidí Postiga žlutou za faul na Thiaga Silvu.

75
    Neymar dostal dlouhý míč do vápna Portugalců, musel sice počkat na své spoluhráče, ale výborně našel Paulinha. Jenže ten balon v plném běhu netrefil a Bruno Alves ho odkopl do bezpečí.

74
    Naniho další střelecký pokus, ale ani ten se mu vůbec nepovedl a skončil daleko od Cesarovi svatyně. Nani by dnes asi střílet neměl.

72
    Hernanes se pokusil o střelu, bránu Portugalců ale netrefil.

72
    Paulinho tentokráte na pravé straně vymotal Antunese, ale následně našel jen Bruna Alvese. Ten odvrátil i následný roh Brazilců.