Novokuzněck – Vladivostok 1:2 (po pr.) | Novosibirsk – Chabarovsk 3:2 (4:3 po s.n.)
Metallurg Novokuzněck
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Admiral Vladivostok
Středa 11.09.2013, 14:00 • Sportovní palác kuzněckých hutníků, kap. 7533 míst • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli vše a přeji pěkný zbytek dne! (16:20:25)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 35 – 39
    Vhazování: 27 – 30
    Vyloučení: 2 – 3

Dnešní vyrovnané utkání nakonec muselo rozhodnout až prodloužení,v jehož závěru využil svou třetí velkou šanci v nastavení Felix Schütz. Nutno dodat, že hráči Vladivostoku si za bojovný závěr druhý bod rozhodně zasloužili.

64:51
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    V přečíslení dvou proti jednomu nahrál Antropov FELIXI SCHÜTZOVI a ten posílá kotouč pod pravý Hivonenův beton a rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Jegor Antropov.

64:00
    Tak ještě jedna minutka zbývá do konce prodloužení, dokáže některý z týmů rozhodnout ještě před nájezdy?

63:00
    Domácí hráči se takřka nedostávají ven ze svého obranného pásma, hosté důrazně napadají.

62:00
    Hosté jdou za vítězstvím a teď u toho nebyl nikdo jiný než Felix Schütz. domácí gólman opět zachraňuje.

60:30
    A další tutovka Schütze, ale sám proti Hivonenovi opět neuspěl!

60:10
    Rychlý útok ze strany Admiralu a mohlo být rozhodnuto, Schütz ale nadvakrát proti domácímu brankáři neuspěl!

60:01

Třetí třetina narozdíl od té předchozí mnoho vzrušení nepřinesla, za zmínku tak stojí opravdu a pouze jen vyrovnávací branka Admiralu. Po krátké přestávce následuje prodloužení dnešního zápasu.

60:00

59:00
    Tak přeci jen ještě útočná strany ze strany domácích, Mäntylä nahazoval zprava před Lundströma, nikdo ale netečoval a kotouč končí mimo branku.

58:40
    Domácí už se nikam netlačí, jako by byli minimálně s bodem z dnešního utkání spokojeni.

58:00
    Hosté jsou v závěru lepší a po domácím icingu se hra vrací před Hivonena.

57:30
    Do zakončení se dral Bergfors, jeho pokus ale zblokovala domácí obrana.

56:55
    Hivonen po delší době v akci po střele Trunjova.

56:00
    Dlouho teď pobývali hráči v bílém v útočné třetině, puk však pouze vozili kolem mantinelu. Giroux se pokusí o založení domácího útoku.