Třinec – Liberec 3:1 (kon.) | Vsetín – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:0 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 6:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)

58:40
    Plzeň má ještě čas na zkorigování zápasu, ale přišla o puk a musí znova zajíždět do útočného pásma.

58:25
    Milan Janák (CHM) – sekání.

58:00
    Máme tu poslední dvě minuty, dnešního dlouhého zápasu, který trvá už prakticky 3 hodiny a 10 minut.

57:30
    Dominik Kohel (PLZ) se pokoušel z posledních sil o lehčí střelu z poloviny hřiště. Brankář chytil puk do lapačky.

57:00
    V poslední pětiminutovce se žádná větší šance neurodila. Hráči si nedovedou vypracovat palebnou pozici.

56:00
    Dlouho se tam neudržela. Piráti si vzali puk a přešli do útoku.

55:40
    Plzeň se usadila, před domácí brankářem Štěpánem Lukešem.

55:30
    Nejde nám časomíra, takže můžeme pouze odhadovat kolik času ještě zbývá.

55:00
    Vypadá to, že se situace uklidnila a můžeme se konečně věnovat online přenosu z dnešního zápasu. Krátce k předešlému průběhu zápasu.

V první třetině se Plzni nevyplatila častá vyloučení. Přestože se ujala v desáté minutě vedení 1:0, právě vyloučení Plzni ublížilo. Konkrétně přesilovka pět na tři a následně pokračující přesilovka pět na čtyři. Obě výhody Piráti využili a otočili stav zápasu. Do přestávky padly ještě dvě branky. Nejprve Západočeši srovnali na 2:2 a poté opět v přesilovce Chomutov zvýšil na 3:2.

Ve druhé třetině trefovali pouze domácí Piráti. Nejdříve se trefil Radek Veselý, za asistence Jiřího Fronka. Druhý gól přidali Piráti v devětadvacáté minutě a znamenalo to i konečné působení v bráně, pro Daniela Karafiáta. Nahradil ho Jindřich Pacl. Druhá třetina, už gól nepřinesla.

Na začátku třetí dvacetiminutovky inkasoval i nově příchozí muž v plzeňské bráně. Chomutov si rozebral obránce hostujícího týmu a pohodlně zakončil v podobě střely Milana Janáka. Zbytek zápasu, konkrétně přibližně 5.minut můžete sledovat live, zde na onlajnech.

41:40
    Piráti právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JANÁK. Asistence: Kaše D. a Hlava N..

40:01

40:01

40:00

29:06
    Autorem branky je PALEČEK. Asistence: Hlava N..

25:36
    Autorem branky je VESELÝ. Asistence: Fronk.

20:01

První přestávka se prodloužila. Byla přibližně 20 minut. Během tohoto intervalu opět, dvakrát vypadl elektrický proud.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 13. Dobrovolný (Hlava N., Fronk), 15. Janák (Cestr), 17. Fronk (Cestr, Szathmáry), 26. Veselý (Fronk), 30. Paleček (N.), 42. Janák (Kaše D., Hlava N.) – 10. Tulačka (Michel), 15. Tulačka (Kristl)

Piráti Chomutov: Lukeš – Drobný, Cestr, Michálek, Szathmáry, Černý, Dobrovolný, Tejnor, Fronk, Šťovíček, Hlava N., Paleček, Veselý, Bednář, Janák, Peštuka, Kaše D., Macháček P., Vrána.
    HC Plzeň 1929: Karafiát (od 30. Pacl) – Marcel, Kubík, Kohel, Moravčík, Hanus, Holý, Houfek, Pejchar, Mašek, Kristl, Rajal, Polata, Machel, Indrák, Přikryl, Čadek, Tulačka, Langer, Uhlík, Kepka.