Lipt. Mikuláš – Prešov 0:2 (kon.) | SR 18 – Senica 0:6 (kon.) | Prievidza – Bardejov 1:4 (kon.)
Topoľčany – Trnava 3:1 (kon.) | Detva – Michalovce 4:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
HK Detva
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 13.09.2013, 18:001. liga (SR)

S konštatovaním, že Detva doma zdolala Michalovce bez najmenších problémov sa s vami lúčim. Pekn víkend želá Michal Bakoš ! (20:48:07)

60:00

58:10
    Detva dala gól!
    Náskok domácich zvyšuje BORIS SRNKA. Asistencia : Maroš Goga.

47:32
    Vylúčenie na strane hostí – dve minúty pre Petra Čížeka za faul lakťom.

42:20
    Na začiatku tretej tretiny sa domáci dostávajú už do pohodlného vedenia, o čo sa strelecky postaral FILIP JÁNOŠÍK. Bez asistencie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:21
    Detva odskakuje svojmu súperovi ! Strelecky sa dokázal presadiť PATRIK FEKIAČ. Asistencia: Lauri Rancevs.

26:02
    Domáci sa zásluhou KAMILA MAHDALÍKA dostávajú do vedenia. Asistencie: Jakub Žilka, Marek Hataš

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

15:07
    Aj druhá presilová hra hostí sa neskončila úspešne.

13:07
    Druhé vylúčenie na domácej strane. Tentoraz sa previnil Kamil Mahdalík, ktorý dostal dve minúty za krosček.

4:03
    Hostia nevyužili presilovku. Hataš je späť na ľade, domáci sú v plnom počte.

2:03
    Prvýl vylúčeným v zápase je Marek Hataš z domáceho celku, ktorý dostal dve minúty za hákovanie.

Hostia skončili po základnej časti na 3. priečky. V play-off prešli cez Liptovský Mikuláš a Prešov, až do finále, v ktorom však nemali na Bardejov nárok a podľahli mu 0:4.

Domáci obsadili v minulom ročníku posledné 8. postupové miesto do play-off. V nadstavbovej časti narazili Senicu, ktorú porazili 3:1 na zápasy. V semifinálovej sérii bojovali s Bardejovom, ktorému podľahli jasne 0:3.

Srdečne vítam všetkých hokejových fanúšikov pri sledovaní zápasu úvodného kola našej najvyššej hokejovej súťaže, v ktorom Detvaprivíta na svojom ľade Michalovce. O priebehu zápasu Vás budem informovať prostredníctvom zmien stavu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Michal Bakoš

Branky a nahrávky: 27. Mahdalík (Žilka, Hataš), 38. Fekiač (Rancevs), 43. Jánošik (bez asistencie), 59. Srnka (Goga)

HK Detva: Auzins – Buda, Hatáš, Mahdalík, Németh, Žilka, Goga, Neumann, Pač, Petro, Srnka, Fekiač, Nociar, Jánošík, Toth, Rancevs, Fekiač P., Jaroš, Šagát, Ľupták, Georgievský
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Petro – Drotár, Kubát, Šechný, Žemba, Buraľ, Opatovský, Smotrila, Palovčík, Vorobel, HIndoš, Kmiť, Kobeľa, Majerník, Šeliga, Bánovský, Zrelák, Stríž, Čížek

Rozhodčí: Majling, Gavalier, Tornay