Sokolov – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Třinec – Most 0:0 (kon.) | Táborsko – Pardubice 1:0 (kon.)
FK Třinec
0:0 (0:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 14.09.2013, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji vám příjemné prožití soboty. Někdy příště u online přenosu, na počtenou! (12:12:46)

Konec zápasu. Utkání 8. kola Fotbalové národní ligy mezi Třincem a Mostem skončilo bezgólovou remízou, Pro Třinec to sice znamená první bod na domácí půdě, ale to je pro domácí málo. Most si udržel svou neporazitelnost a také zajímavou bilanci ze hřišť soupeřů, kde už počtvrté remizoval 0:0. Defenzivní taktika hostů slavila úspěch i v Třinci. Ve druhé půli byli Třinečtí lepším mužstvem a vytvořili si zajímavé šance. Skórovat se nepodařilo Wojnarovi, který se octl tváří v tvář gólmanu Belaňovi, ani Lisického, který svou střelu rozvlnil jen boční síť. Na druhé straně nepřekonal Bruka v 78. minutě Surynek a gól nepadl ani ze závěrečných skrumáží před mosteckou brankou. I přes nevzhledný výsledek 0:0, je nutno uznat, že se v Třinci hrál pěkný fotbal a chyběly jen branky.

90+2
    Žlutou kartu dostal ještě Petr Řehák.

90+1
    Míč mají hráči Mostu a snaží se dohrát utkání na remízu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil nad rámec hrací doby dvě minuty.

90
    Nguyen odkopává až k Brukovi.

89
    Málkův centr znovu jen na hlavu jednoho z obránců Mostu, tentokrát zasáhl Olejník.

89
    Přihrávka Nguyena na Surynka nepřesná a do útoku jdou domácí.

88
    Právě Řehák zahrál hlavou až na polovinu hřiště.

88
    Mezitím se chystá roh Třince.

87
    Radima Nečase nahrazuje Petr Řehák.

86
    Po rohu Wojnara se strhl před Belaněm pořádný závar! Gólem celá situace neskončila, ale nebylo k tomu daleko.