Šamorín – Bardejov 0:1 (kon.) | Šaľa – Senec 1:1 (kon.) | Dubnica – Podbrezová 1:1 (kon.)
R. Sobota – Prešov 1:0 (kon.) | L. Mikuláš – Pohronie 0:3 (kon.) | Michalovce – Trnava B 1:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
1:1 (1:0)
FC Spartak Trnava B
sk Sobota 14.09.2013, 19:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Ja vám ďakujem za pozornosť a uvidíme sa aj pri ďalšiom stretnutí Michaloviec. (21:27:01)

Dnes sme mohli vidieť v Michalovciach naozaj kvalitný futbal. Hlavne v prvom polčase. Domáce Michalovce mali na kopačkách loptu dlhšie a bolo to vidieť aj v šanciach. Avšak skóre 1:1 považujú za nepriaznivé. Skóre ovplyvnili nepremenené šance na strane domácich ktoré ich budú ešte dlho mrzať. Naopak hostia pôsobili priam štastným dojmom keď ukradli v Michalovciach cenný bod.

93
    Posledná strela pre Michalovce a rozhodca naposledy zapískal.

92
    Strela Michaloviec skončila takmer v bráne! Loptu ale vyčaroval trnavský obránca do autu.

91
    Michalovce sa snažia zo všetkých síl ale juniorka sa vyhecovala a bráni všetko čo prichádza.

90
    Nadstavený čas sú tri minúty!

90
    Štvrtý rozhodca vykonal aj posledné trnavské striedanie. Bališ dolu a Bočko na ihrisko.

89
    Priamy kop z dvadsiatich metrov skončil mimo brány.

88
    Dnešné stretnutie sleduje 1980 divákov.

87
    Po odrazenej lopte sa dostal opäť Janič ku lopte a poslal loptu pod brvno. Brankár Trnavy ale opäť vytiahol bezchybný zákrok. Roh pre Michalovce.

86
    Za faul na Kuncu sa bude kopať nebezpečný priamy kop ktorý rozohrá Lukáš Janič.

84
    V 84. minúte strieda opäť hosťujúci tréner. Peševski odchádza a Pavlík prichádza.

83
    Rozhodca dal žltú kartu za simulovanie Miroslavovi Božokovi.

82
    Po nebezpečnej strele ktorú vyslal Janič a z nohami vybil hosťujúci brankár sa dostal ku strele Hamuľak ktorý nožničkami len tesne prekopol.

81
    A ďalšia žltá karta pre Trnavu. Nasleduje priamy kop ktorý odohrá Lukáš Janič.

80
    Za faul zo zadu dostal žltú kartu hráč Ciprys.

79
    Skvelá prihrávka pre Hamuľáka ale tomu sa strela nepodarila a akcia skončial rohom.

76
    Ďalšie striedanie na domácej strane. Oberta nahradil Janič.

75
    Zápas sa rozbehol v posledných minútach a Michalovce sa snažia zo všetkých síl dať gól ktorý by im dal potrebne tri body.