Manchester Utd. – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Aston Villa – Newcastle 1:2 (kon.) | Fulham – West Brom 1:1 (kon.)
Hull City – Cardiff 1:1 (kon.) | Stoke – Manchester City 0:0 (kon.) | Sunderland – Arsenal 1:3 (kon.)
Tottenham – Norwich 2:0 (kon.) | Everton – Chelsea 1:0 (kon.)
Hull City AFC
1:1 (1:0)
Cardiff City FC
Sobota 14.09.2013, 16:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Anglická Premier League

To je pro tuto chvíli vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:21:10)

Je za námi utkání mezi Hullem a Cardiffem a týmy si rozdělily body. Hull neudržel své vedení a v 59. minutě srovnal Whittingham. Cardiff mohl i vyhrát, o pár minut po vyrovnávací trefě byl blízko gólu Gunnarsson, jenže hlavou těsně přestřelil. Výsledek je to spravedlivý, každý tým byl lepší v jednom z poločasů.

90+5
    Ještě jeden Elmohamadyho centr, armáda v modrém však nedopustila žádné ohrožení Lewisovy branky.

90+4
    Hraje se ve středu, už to vypadá, že zápas skončí remízou.

90+3
    Hra se rychle přesunula na druhou stranu, Elmohamady odcentroval na Grahamovu hlavu, jenže ten mířil přesně doprostřed branky, kde stál Lewis!

90+2
    Následný přímý kop skončil v náručí gólmana McGregora.

90+2
    Curtis Davies byl nucen zatáhnout za záchrannou brzdu a za faul spatřil žlutou kartu.

90
    Budeme hrát čtyři minuty přesčas.

90
    Střídání hostů. Don Cowie míří na lavičku, odkud vstal Jordon Mutch.

89
    Aluko opět u míče, snažil se nenápadně prostrčit na Korena, Lewis ale vystartoval ze své branky včas a míč lapil.

88
    Standardka od rohového praporku byla trochu zbrklá, Cardiff vyváží míč na polovinu.

88
    K přímému kopu se postavil Huddlestone, jeho první pokus zbrzdila zeď, druhý pokus byl sražen na roh.

86
    Faul na Aluka asi dva metry před pokutovým územím. Viníkem byl Théophile Catherine.

85
    Hull začíná finišovat, přitlačil soupeře před šestnáctku.

84
    Koren využil volného prostoru a z asi 25 metrů vyzkoušel svou levačku. Pokus slušný, ovšem nepřesný. Lewis nemusel zasahovat.

83
    Huddlestone vymyslel skvělý pas na levou stranu, zpětný Quinnův centr však zůstal bez zakončení.

81
    Je před námi poslední desetiminutovka utkání, dočkáme se vítěze, nebo si snad týmy rozdělí po bodu?

79
    Míč je v brance Cardiffu, ale gól neplatí, Aluko totiž zakončoval z ofsajdové pozice, ačkoliv je přesvědčen o opaku.