Manchester Utd. – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Aston Villa – Newcastle 1:2 (kon.) | Fulham – West Brom 1:1 (kon.)
Hull City – Cardiff 1:1 (kon.) | Stoke – Manchester City 0:0 (kon.) | Sunderland – Arsenal 1:3 (kon.)
Tottenham – Norwich 2:0 (kon.) | Everton – Chelsea 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:0 (1:0)
Norwich City
Sobota 14.09.2013, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

Tottenham šel dnes za vítězstvím od prvních minut a tak se po devadesáti minutách zaslouženě raduje ze zisku tří bodů za vítězství 2:0. Obě branky Kohoutů vstřelil Sigurdsson, který se poprvé prosadil ve 28. minutě a druhý přesný zásah přidal těsně po prvním poločase ve 49. minutě. Domácí poté i přes jasnou převahu další branku nepřidali.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný zbytek sobotního dne. (18:15:42)

90+4
    Míč se nachází na polovině hřiště. V jeho moci jsou hosté, kteří se ještě pokoušejí něco vymyslet.

90+2
    Holtby našel na levé straně Lamelu, který se rozhodl odcentrovat míč na Soldada, jenž se k míči dostal, ale nedokázal zakončit.

90
    Nad rámec utkání budou nastaveny 4 minuty.

89
    Tottenham se drží u míče a hlídá si závěr utkání.

88
    Lamela přihrál Holtbymu k pravé lajně. Ten se ale rozhodl, že míč vrátí svému spoluhráči, ke kterému se míč už nedostal.

86
    Přímého kopu Norwiche se zhostil Pilkington, který ale nedokázal přestřelit připravenou zeď.

85
    Další nejistý zákrok v podání Llorise, který nyní vyboxoval míč ve vzduchu už mimo vápno. Dostává žlutou kartu.

84
    Po volném kopu Norwiche ve vápně zazmatkoval Lloris, který špatně vyboxoval míč a může být rád, že po velké skrumáži před jeho brankou míč skončil v zámezí.

83
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Érik Lamela.

82
    Do zakončení se dostal velmi aktivní Townsend, ale ani tentokrát jeho pokus mezi tyčemi neskončil.

80
    Tottenham se opět usadil před velkým vápnem Norwiche.

79
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Gylfi Sigurdsson, přichází Raniere Sandro.

78
    Po dalším rohovém kopu domácích se dostal ke střele Townsend. Branku však neohrozil, když jeho pokus zastavila hostující obrana.

76
    Po rohovém kopu se domácí dostali do kombinace, kterou střelou zpoza šestnáctky zakončil Sigurdsson, když trefil připraveného Ruddyho.

75
    Rose se snažil z levé strany nacentrovat do vápna. To se mu nepovedlo, když jeho centr srazila hostující obrana na rohový kop.

74
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Nathan Redmond, přichází Anthony Pilkington.
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Johan Elmander, přichází Alexander Tettey.