Toulouse – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Évian TG 2:3 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:1 (kon.)
Montpellier – Remeš 0:0 (kon.) | Nantes – Sochaux 1:0 (kon.) | Valenciennes – Saint-Étienne 1:3 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (0:0)
SC Bastia
Sobota 14.09.2013, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří zatlačili svého soupeře, ovšem také hned inkasovali z protiútoku. Poté se ihned tlačili za vyrovnáním, což se jim podařilo až po penaltě v 90. minutě! Následně byla odpískána další, ale tu už Yatabaré neproměnil. Stav utkání 1:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 56%/44%.
    Celkem střel: 6/10.
    Rohové kopy: 1/0.
    Fauly: 15/18.
    Žluté karty: 2/3. (21:53:41)

90+5
    Závěr zápasu je hodně vyhecovaný a dochází k menším roztržkám mezi hráči.

90+4
    Za menší roztržku dostává další žluté napomenutí hostující Francois Modesto.

90+2
    Domácí Yatabaré vyslal svoji další penaltovou ránu do stejného prostoru, kam tentokrát Landreau dosáhl a vytěsnil konečky prstů jeho střelu!

90+1
    Byla nařízena další penalta! Když ve vápně po centru Mathise zahrál zahrál Sablé rukou!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě pět minut nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Za gólové oslavy dostává domácí Mustapha Yatabaré žlutou kartu.

88
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Po výborném náběhu mezi obránce byl ve vápně faulován MUSTAPHA YATABARÉ. A sám si postavil míč na značku pokutového kopu a prudkou ránou do protipohybu gólmana srovnává stav zápasu!

88
    Za penaltový zákrok dostává žlutou kartu Drissa Diakité.

87
    Byla nařízena penalta po faulu na Yatabarého, který unikal středem hřiště!

86
    V posledních minutách se ovšem domácím hráčům EA Guingampu daří zatlačovat soupeře stále blíže k jeho bráně.

85
    Po faulu Maoulida na druhé straně se mohou domácí opět věnovat útoku.

84
    Až nyní se dostal k balónu domácí kapitán a poslal jej ihned na Yatabarého, který si však opět nepohlídal postavení mimo hru.

83
    Hosté nepůjčují soupeři míč, který si přihrávají na půlící čáře.

82
    Na protější straně se neprosadil hostující Maoulida. Samassa bude vykopávat od vlastní brány.

81
    Další ofenzivní akce domácích končí v ofsajdové pasti, do které se dostal Langil.

80
    Bastie se daří držet míč daleko od vlastní brány a soupeře téměř do ničeho nepouští.