Toulouse – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Évian TG 2:3 (kon.) | Guingamp – Bastia 1:1 (kon.)
Montpellier – Remeš 0:0 (kon.) | Nantes – Sochaux 1:0 (kon.) | Valenciennes – Saint-Étienne 1:3 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:0)
Olympique Marseille
Sobota 14.09.2013, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase byli stále velmi aktivní hráči Toulouse, kteří po přesné kombinaci vstřelili vedoucí gól. V dalším náporu mohli několikrát pojistit své vedení. Ale v samém závěru naopak inkasovali po rohovém kopu. Stav zápasu 1:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 51%49%.
    Celkem střel: 5/7.
    Rohové kopy: 7/4.
    Fauly: 16/12.
    Žluté karty: 2/2. (18:51:00)

90+3
    Ale Regattin si pomáhá proti soupeři nedovoleně.

90+3
    Domácí získávají opět tlak na soupeři.

90+2
    Ben Yedder však vystihl přihrávku a založil protiútok, na jejímž konci byl Didot a střelou z první těsně mijí Fanniho klec!

90+2
    Další únik Khelifa ruší přesným a hlavně čistým skluzem Aurier, přesto zůstávají hosté u míče.

90+1
    Khelifa se pokoušel opět po levé straně dostat do vápna, ale ztrácí míč.

90+1
    Hosté opět na polovině soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Mendy se však neprokombinoval přes dva hráče a domácí se osvobozují.

88
    Marseille pokračuje v aktivní hře a dostává Toulouse pod tlak.

87
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Míč poslal Valbuena na zadní tyč, kde byli hosté v přesile a přesnou hlavičkou se prezentoval ke vzdálenější tyči LUCAS MENDES a v závěru zápasu srovnává skóre!

87
    Hosté vybojovali standartní situaci na druhé straně u pravé postranní čáry.

87
    Centr Sylli však nepřesný.

86
    Aurier vede další atak Toulouse po pravé strany.

86
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Jérémy Morel, přichází Benjamin Mendy.

85
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Pavle Ninkov, přichází Pantxi Sirieix.

85
    Hostující Khelifa centroval na zadní tyč z levé strany. Ale míč má v rukavicích Ahamada.

84
    Stále kombinují okolo šestnáctky, ale vysunutým pressingem soupeře se dostávají až na půlící čáru.