Atlético – Almería 4:2 (kon.) | Levante – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Barcelona – Sevilla 3:2 (kon.)
Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
Atlético Madrid
4:2 (2:1)
UD Almería
Sobota 14.09.2013, 16:00 • Vicente Caldéron Estadio, Madrid • Španělská LaLiga

Konec zápasu. (19:01:33)

Máme u konce velmi zajímavý zápas, který byl bohatý na branky a poctivě je rozdělil stejnou měrou do obou poločasů. V první půli nejprve Villa otevřel brankový účet utkání v 15. minutě, v minutě 36. Costa proměnil bezpečně pokutový kop a tři minuty dále Rodri snížil na 2:1 po první půli pro madridský tým. Druhá půle nabídla také tři branky a také nejdříve dvě domácích a snižující trefu hostů. V 60. minutě Tiago využil signál a zvýšil na rozdíl dvou branek, o šest minutek později García přidal 4. branku domácích. Brankový účet utkání si zapsal v 90. minutě Vidal, ale jen snížil na konečných 4:2 pro domácí. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na viděnou!

90
    Almería právě vstřelila branku!
    Ze středu hřiště Trujillo přihrává míč na hranici vápna Verzovi, který míč okamžitě přesouvá na nabíhajícího ALEIXE VIDALA, který snižuje střelou k tyči na rozdíl dvou branek!

89
    Dvakrát po sobě posílal centr do vápna Verza, ale míč se k němu jako bumerang vrací od domácí obrany.

88
    Na druhé straně Gabi šlapákem fauluje Vidala, ale na rozdíl od Susa nevidí žlutou kartu.

87
    Ostrým skluzem zezadu posílá Suso k zemi Costu a vidí za to žluté napomenutí.

86
    K míči se dostává Torres, posílá přihrávku na střed hřiště stojícímu Tiagovi, který ho přeposílá na Juanfrana.

85
    U postranní čáry Gabi posílá k zemi Rafitu. Následný přímý kop Corony končí mimo branku.

84
    Torres posílá nadýchaný míč, který na přední tyči nachází Costu, ale ten branku přestřeluje.

83
    Rohový kop domácího elku bude zahrávat Torres.

81
    Míč se dostává na kopačky Adriína, který jako lokomotiva se řítí do vápna. Dostává se k brankové čáře, kde si míč naráží o Costu a poté střílí mimo branku.

80
    K míči se staví Gabi a z nějakých 35 metrů vysílá tvrdou střelu, která se stačí do pravého růžku branky, Esteban skvělou robinzonádou míč vytlačuje na roh!

79
    Do třetice stejná dvojice. Filipi se dostává do vápna, kde přenechává míč Adriánovi, který z dobré šance netrefuje branku!

78
    Opět spolupráce Filipi a Adrián na stejném místě jako před chvilkou, nyní špatnou přihrávkou končí míč v zámezí.

77
    Po levé straně Filipi se hrne do útoku, míč posílá na Adriána, který ovšem o něj přichází díky dobré práci hostující obrany.

75
    Míč ze vzduchu si pro sebe zabírá Courtois.

74
    K zemi kosí Juanfran Rodriho, k míči se dostávají hosté.

73
    Domácí naposledy střídají. Raul Garcia přenechá své místo Adriánovi.

Václav Soukup

Branky: 15. David Villa (Koke), 36. D. Costa (pen.), 60. Tiago (Gabi), 66. Raúl García (Koke) – 39. Rodri (Rafita), 90. Vidal (Verza)

Karty:   45. Filipe (ATM), 55. Raúl García (ATM) – 11. Trujillo (ALM), 34. Pellerano (ALM), 54. Tébar (ALM), 87. Suso (ALM)

Atlético Madrid: Courtois – Torres Juanfran, Godín, Giménez, Filipe – Koke (68. Ó. Torres), Tiago, Gabi (C), Raúl García (73. Adrián) – D. Costa, David Villa (64. Turan).
    Náhradníci: Bounou – Insúa, M. Suárez, Turan, Ó. Torres, Adrián, Baptistão.

UD Almería: Esteban – Rafita, Pellerano (46. M. Silva), Trujillo, Ch. Fernández – Vidal, Verza, F. Soriano, Tébar (C) (62. Corona), Suso – Rodri.
    Náhradníci: Ustari – M. Silva, Marcos, Azeez, Corona, Díaz, Barbosa.

Rozhodčí: José González – Aitor Ríos, Andoni Huerga