Inter – Juventus 1:1 (kon.) | Neapol – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Turín – AC Milán 2:2 (kon.)
Turín FC
2:2 (0:0)
AC Milán
Sobota 14.09.2013, 20:45Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Neskutečně dramatický závěr mělo dnešní utkání mezi Turínem a AC Milán. Hosté prohrávali až do 88. minuty 0:2 a již to vypadalo, že si domácí FC připíše nesmírně cenné tři body. Pak však přišel gól – negól, který nejprve sudí neuznal pro domnělý ofsajd Balotelliho, po krátké chvíli ho však nakonec uznal a vypukly obrovské vášně a protesty domácích. To však nebylo nic platné a když ve třetí nastavené minutě fauloval obránce Turína ve vápně Poliho, kopali hosté pokutový kop, který o čtyři minuty později proměnil Balotelli, jehož trefa tak rozhodla o tom, že AC si z Turína odveze alespoň bod.

90+7
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Hodně "mazácky" kopnutá penalta v podání rebela MARIA BALOTELLIHO, jenž se ani neraduje z vyrovnávacího gólu, který hostům zajistí bod!

90+5
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marcelo Larrondo, přichází Alexander Farnerud.

90+4
    Míč si bere Balotelli, který bude zahrávat pokutový kop, předtím ještě zřejmě domácí vystřídají.

93
    De Jong přenáší míč na pravou stranu, kde míč získává Poli, který dělá kličku do vápna a pozor, je faulován, to je pokutový kop!

90+1
    Mají na to ještě čtyři minuty, které sudí nastaví. Zapata fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky, radost v hledišti.

90
    Je tu devadesátá minuta, hosté prohrávají pouze o gól, dokáží vyrovnat?

88
    Glik dostává žlutou kartu za zbytečné řeči, atmosféra v závěru zápasu houstne.

88
    Střela SULLEY ALI MUNTARIHO končí v brance, ač gól nejdříve uznán nebyl pro ofsajd Balotelliho, po krátké době ale sudí mění rozhodnutí, hosté snižují!

87
    Zbytečná žlutá karta, kterou dostává hostující Poli, jenž nerespektoval rozhodnutí sudího, že vhazovat budou domácí.