Rio Ave – Guimarães 0:1 (kon.) | Benfica – FC Ferreira 3:1 (kon.) | Porto – Gil Vicente 2:0 (kon.)
Rio Ave FC
0:1 (0:0)
Vitória SC Guimarães
Sobota 14.09.2013, 17:15 • Estadio dos Arcos • Portugalská Primeira Liga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:23:28)

Hosté vytěžili z minima maximum! Tak přesně tohle je to správné tvrzení o dnešním zápase. Domácí byli po většinu zápasu aktivnější a v prvním poločase největší šanci domácích nevyužil Ukra. Ve druhém poločase bylo Rio Ave také mírně aktivnějším celkem, v 89. minutě však o konečném výsledku rozhodl Santos. Důležité ještě bude zmínit, že dvě branky domácích dnes nebyly uznány! Hosté si tak připisují 3 body, což je pro domácí určitě velkým zklamáním.

90+3
    Nejspíše poslední domácí útok končí v zámezí. Hlavní rozhodčí každou chvíli odpíská konec zápasu.

90+2
    Už podruhé v dnešním zápase domácí dostali míč do sítě! Ani tentokráte ale branka neplatí. Už předtím bylo pískáno!

90+1
    Rohový kop nyní vybojovalo Rio Ave!

90
    Uvidíme, zda domácí ještě stihnou minimálně srovnat. Moc času jim už nezbývá.

89
    Guimarães právě vstřelilo branku!

Jako bych to přivolal! Hosté jdou z ničeho nic do vedení. Výborně to udělal ANDRÉ SANTOS, pro kterého už nebyl problém v poslední fázi míč poslat až za záda brankáře Salina!

87
    Zatím to opravdu nevypadá, že by jeden z celků měl jít ještě do vedení.

86
    Posledního střídání využívají i hosté. Odešel Rodrigues, kterého nahradil André.

85
    Domácí naposledy střídají. Ze hřiště míří Ukra. Opačným směrem zase Nuno Lopes.

83
    Oba celky už myslí hlavně na obranou fázi, je evidentní, že bod by oběma celkům dnes stačil.

82
    Byl to Matias, který už je znova na nohou a může se zapojit do hry.

81
    Na hřišti teď zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů. Nevypadá to však na nic vážného.

80
    Za chvíli se nám rozeběhne poslední desetiminutovka zápasu a zatím to nevypadá, že by se skóre mělo měnit.

78
    Domácí obránci pozorní, sledujeme hodně rozkouskovanou hru.

77
    Roh i pro hosty, ti budou rozehrávat svůj šestý roh.

76
    Roh rozehraný na krátko se však s úspěchem nesetkal a u kulatého nesmyslu už fotbalisté Guimarãese.

75
    Rohovými kopy se to v dnešním zápase jenom hemží, Rio Ave teď vybojovalo už svůj osmý.