Příbram – Slavia 1:2 (kon.) | Liberec – Opava 2:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Karviná – Jablonec 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:2 (1:1)
Slezský FC Opava
Sobota 14.09.2013, 10:15 • Městský stadion, Liberec • Celostátní liga staršího dorostu

Konec zápasu. (12:01:55)

90
    Oběma týmům už příliš času nezbývá. Uvidíme, zda rozhodčí nějaké minuty ještě navíc přidá.

88
    Barac padl k zemi jak podťatý. Podle rozhodčí to ale bylo v rámci fotbalových regulí.

87
    Domácí se snažili zaútočit středem hřiště. Ten je ale zhuštěný a kombinace tak není příliš možná.

85
    Severočeši se drží míč a snaží se o závěrečný tlak, který ale zatím nepřichází.

84
    Slovan naposledy střídá. Šustr nahradil Čuříka.

84
    Jakimič se hezky propletl kolem dvou bránících protihráčů. Své snažení zakončil nepřesným pasem.

83
    Tempo hry teď poněkud opadlo. Samotné dění se odehrává převážně ve středu hřiště.

82
    Opava se nastěhovala na polovinu Slovanu.

81
    Machuča se z ničeho nic zjevil za obrannou Liberce a postupoval sám na branku. Domácí gólman ale převedl pohotový zákrok a uchránil svůj tým od pohromy.

80
    Je před námi posledních deset minut utkání. Zatím mají oba celky ke třem bodům stejně daleko.

78
    Drobné pošťuchování Bednáře a Zagola se obešlo bez karetního potrestání.

77
    Slovan má míč na kopačkách a kombinuje.

76
    Samotné exekuce se ujal Machuča a nezamířil vůbec špatně. Balon v cestě do sítě zastavila až tyč liberecké branky.

75
    Linhart fauloval těsně před pokutovým územím Janetzkého. Tohle bude zajímavá pozice pro hosty!

74
    Opava poprvé střídá. Petzuch nahradil Kubaláka.

72
    Liberečtí dostali výhodu po faulu na Čuříka. Z té ale nic vytěžit nedokázali.

71
    Barac si faul u hlavního rozhodčího nevymodlil. Bude z toho jen odkop od branky.