Olomouc – Vsetín 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:2 (kon.) | K. Vary – Letňany 1:7 (kon.)
Warriors Brno – Havířov 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Zlín – Přerov 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 4:6 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 7:2 (kon.)
Piráti Chomutov
6:3 (1:1, 2:1, 3:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 15.09.2013, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek hokejové neděle. (14:04:37)

Piráti díky gólům Svobody, Dejmeka a Kulicha zvládli i poslední třetinu. Vítězství 6:3 je pro ně zasloužené a i přes neodepřitrnou snahu Slovanu si ze zápasu odnášejí cenné tři body.

60:00

59:51
    Pár strknic ve středním pásmu na závěr zápasu.

59:00
    Poslední minuta třetiny. Piráti již kontrolují hru bez problémů. Zápas se jen dohrává.

58:14
    Piráti právě vstřelili branku!
    A další rychlé využití. JAROSLAV KULICH se natlačil před bránu a protlačil puk pod brankáře. Asistence: Hajič.

57:56
    Moucha (UNL) vyloučen na dvě minuty.

57:28
    Teprve nyní se podařilo Lvům dostat puk mimo pásmo.

56:22
    Piráti okupují obranné pásmo Slovanu.

55:05
    Jindra se probojoval před bránu a zamířil jen o kousek vedle!

53:57
    Studený zkusil střelu od modré. Slabý pokus byl snadným soustem pro Dobiáše.

53:21
    Na ledě zůstal ležet ústecký hráč a bolestivě se drží za koleno. Za asistence spoluhráčů a potlesku diváků opouští led.

52:38

52:00
    Jan Svoboda se zastavil i s pukem v pásmu. Puk však netrefil a tudíž jej i ztratil.

51:47
    Krátkou akci Slovanu zastavuje Polášek.

50:38
    Lyszczarczyk (CHM) vyloučen za hákování.

50:22
    Hosté v plném počtu. Zároveň byl ve velké šanci Matyáš Svoboda.

49:45
    Střela Paličky opět mířila vedle.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 16. Svoboda Matyáš (Svoboda Jan, Lyszczarczyk), 21. Dejmek (Lauko, Kulich), 40. Jindra (Lyszczarczyk, Svoboda Jan), 41. Svoboda Jan (Lyszczarczyk, Buchtela), 43. Dejmek (Studený, Kulich), 59. Kulich (Hajič) – 15. Brňák (Leitner), 33. Magasanik (Vandas), 44. Magasanik

Piráti Chomutov: Polášek – Buchtela, Dvořák, Studený, Novák, Hajič, Šilar – Stínil, Svoboda J., Lauko, Bukač, Kulich, Svoboda M., Palička, Dejmek, Hřebíček, Jindra, Chlán, Lyszczarczyk
    HC Slovan Ústí nad Labem: Dobiáš – Holý, Vytejček, Moucha, Štochl, Horčička, Opočenský, Vandas – Dörner, Vaněk, Bejček, Osmani, Vico, Leitner, Zich, Magasanik, Veselý, Brňák

Rozhodčí: Sládek – Aulický, Vitík