Vlašim – Skalica 1:3 (kon.) | Pardubice – Biel 4:0 (kon.) | Belpa – Luxembourg 5:0 (kont.)
Nitra – London 7:0 (kon.) | Skalica – Oberwil 2:5 (kon.) | Biel – Dirty Birds 1:4 (kon.)
Luxembourg – LG Bratislava 0:5 (kont.) | London – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Oberwil – Vlašim 1:5 (kon.)
Dirty Birds – Pardubice 0:8 (kon.) | LG Bratislava – Belpa 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Nitra 0:1 (kon.)
LG Bratislava
0:2 (0:1, 0:1)
SHC Belpa 1107
Čtvrtek 19.09.2013, 20:05Světový pohár klubů

29:28
    A slovenské mužstvu hraje s prázdnou klecí v šesti!

29:28
    Oddechový čas pro celek Bratislavy.

28:34
    Belpa právě vstřelila branku!
    Ještě před tím, než se Bratislava vůbec pokusila o hru bez brankáře, inkasuje druhý gól! Po samostatné akci se na mezikruží v pádu do míčku opřel TYLER MCFADDEN a rozhodl o výhře svého celku – 0:2! Bez asistence.

25:27
    Šance Bratislavy se zvyšují. Sandro Wittwer (BEL) je potrestán za držení. Slováci budou hrát poprvé přesilovou hru.

20:40
    Belpa se snad poprvé ve druhém poločase podívala na delší chvíli za půlící čáru a ihned z toho vytěžila vyloučení. Juraj Strapák (LGB) se provinil držením.

12:57
    Přece jen zde máme ještě před koncem poločasu změnu skóre! Nistas od pravého mantinelu poslal míček na střed na ALESSIA FAINU, který po krátkém potažení přesnou střelou zaskočil brankáře Vasila – 0:1! Asistence: Jim Nistas.

10:41
    Do nadějné šance se z levé strany hnal Daniel Fahrni, při zakončení byl vyrušen Branislavem Vargou (LGB), který dostává menší trest za hákování.