Ústí n. L. – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Vltavín – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Pardubice – Karviná 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Sokolov 1:1 (kon.) | Vlašim – Žižkov 1:5 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:2 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 21.09.2013, 10:15 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (12:11:23)

Domácí měli víceméně celé utkání pod kontrolou a měli více ze hry. Doplatili však na neproměňování šancí, kterých si vytvořili více než příliš. Defenziva Ústí nad Labem selhala především v 72. minutě, kdy se ujala teč někdejší ústeckého hráče Davida Vaněčka, který si dnes do svých statistik připsal osmou branku v letošní sezóně. Ve druhé minutě nastavení druhé půle pojistil výhru Východočechů Jaroslav Zelený.

Statistiky utkání:

Střely na branku: 13:5 (4:0).
    Střely mimo branku: 13:2 (8:2).
    ŽK: 38. Martykán, 61. Veverka (oba UNL).
    Ofsajdy: 1:3 (0:2).
    Rohové kopy: 10:3 (4:0).

90+3
    Hostující fanoušci slaví, rozhodčí utkání přerušuje po dvou minutách a čtyřiceti osmi sekundách nastavení.

90+2
    Hradec Králové právě vstřelil branku!

Z úhlu ve velkém vápně se prosazuje JAROSLAV ZELENÝ, jenž dodal velký klid na kopačky Hradce Králové.

Hlavní rozhodčí nastaví tři minuty.

90+1
    Benčíkovo nahození chytá s přehledem Lindr.

90
    Hostům se daří nakopávané míče domácích odkopávat.

88
    Naposledy dnes budou střídat také domácí. Ze hřiště odstupuje David Vacek, přichází Michal Hanich.

88
    Třetí střídání Hradce Králové. Místo Marka Kuliče zaujme Pavel Dvořák.

88
    Vacek vystřelil mimo.

87
    Plašil nabídl Ústí nad Labem desátý rohový kop v utkání.

85
    Mujagičova střela z bezprostřední blízkosti skončila díky teči hostů nad.

82
    Propad ústecké obrany hasil Radim Novák, jenž přečetl úmysly Jana Shejbala ve velkém vápně.

81
    Druhé střídání provedli také hosté. Střelce Davida Vaněčka nahradil Radek Hochmeister.