Dynamo – Lok. Moskva 1:3 (kon.) | Samara – Ural 1:1 (kon.) | Groznyj – FK Krasnodar 0:1 (kon.)
Dynamo Moskva
1:3 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Sobota 21.09.2013, 11:30 • Arena Khimki, Chimki • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, ale sportovní program pokračuje dál. Sledujte tedy naše reportáže! (13:32:25)

Okamžitě po rozehrání ukončil rozhodčí zápas a body za výhru 3:1 putují k hráčům Lokomotivu. Po bezbrankové první půli se diváci dočkali slušné střelecké show. V 51. minutě se nádherné trefil N'Doye a dal hostům vedení. Na to ještě Dinamo dokázalo zareagovat, o sedm minut později vyrovnal Noboa. Rozhodující okamžik přišel z vyloučením Douglase a penaltou proti Dinamu. Tu bez problémů proměnil Samedov a zaznamenal tak vítězný gól. Definitivu pak dal v nastaveném čase Tkačev.

90+3
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Je definitivně vymalováno! SERGEJ TKAČEV byl na trávníku sotva pár okamžiků, když si narazil s N'Doyem a poté prudkou ranou z pravé strany prostřelil Gabulova!

90+2
    Do pokutového území Lokomotivu přilétl dlouhý centr, míč ovšem končí v rukavicích gólmana Abajeva.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Závěrečnou změnu dělají i hosté, střelce zatím rozhodující branky, Alexandera Samedova, nahrazuje Sergej Tkačev

89
    Ještě předtím ale poslední střídání Dinama. Andrej Voronin spěchá z trávníku, místo něj nastupuje Kevin Kuranyi.

88
    Míč je v zámezí, rozehrávat bude gólman Abajev.

86
    Domácím se velice rychle krátí čas a zatím to na vyrovnání nevypadá, hraje se totiž převážně na jejich polovině.

85
    Druhá standardka od rohového praporku už byla pro gólmana lahůdkou.

84
    Po centru se natahoval N'Doye, schytal zásah kopačkou, ale je z toho pouze další roh.

83
    Lokomotiv se hnal do dalšího rychlého kontru, Samedov se snažil uvolnit, střelu mu však domácí srazili na rohový kop.

81
    Druhá změna Dinama. Igora Denisova nahrazuje Fjodor Smolov.

81
    Oběť faulu, Denisov, se po ošetření vrací do hry.

80
    Začíná se přiostřovat. Za faul ve výskoku dostal žluté varování domácí Igor Denisov.

78
    Skvělý Abajevův zákrok! Dzsudzsák dokonale zakroutil míč kolem zdi, ale Abajevův skok k tyči znamená pouze rohový kop!