Gent – Oostende 1:1 (kon.) | Charleroi – Cercle Brugge 2:0 (kon.) | Mechelen – Mons 4:2 (kon.)
Lierse – Kortrijk 2:0 (kon.)
Lierse SK
2:0 (1:0)
KV Kortrijk
Sobota 21.09.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a my jsme mohli vidět i v druhém poločase jednu branku. Po klidném úvodu se v 61. první minutě trefil Watt, který byl na hřišti asi minutu. Zbytek zápasu byla hra vyrovnaná s tím, že domácí získávali postupně převahu. Hra se ke konci začala kouskovat střídáním a fauly, ale domácí si výhru 2:0 pohlídali a došli si tak pro 3 body. Lierse SK tedy poráží KV Kortrijk 2:0. Dnes je to ode mě vše, přeji krásný zbytek sobotního večera a u fotbalu zase někdy na shledanou. (21:58:09)

90+3
    Bourabia v útoku fauluje a poslední vteřiny budou u balonu hosté.

90
    Dnešní zápas je nastaven o 3 minuty.

90
    Ghaly na zemi a Lierse pokračuje v útoku.

89
    Tomaševič dostává za svůj zákrok žlutou kartu.

88
    Watt hlavičkoval před Keetem hodně nepřesně, balon mu na hlavu spíše spadl, než že ho Watt odhlavičkoval nad bránu.

86
    Další sražená střela Wamberta. Domácí pouze nebrání, ale útočí a v záveru zápasu drží domácí na jejich polovině.

84
    Centr z levé strany přilétl do vápna, kam si pro něj došel Wamberto a z první střílil levačkou, jenže nastřelil před sebou stojícího obránce a míč skončil kousek vedle brány Keeta.

81
    Rohový kop Lierse rozehraný na krátko úspěch nepřinesl.

79
    Goris příliš otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu za zdržování.

77
    De Mets fauloval Wilse a vidí za to žlutou kartu.

74
    Ramanova střela z pozavápna skončila hodně vedle levé tyče Gorisovi branky.

71
    Poslední střídání domácích, ze hřiště odchází Farag a do hry se zapojí Corstjens.