Norwich – Aston Villa 0:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 0:1 (kon.) | Newcastle – Hull City 2:3 (kon.)
West Brom – Sunderland 3:0 (kon.) | West Ham – Everton 2:3 (kon.) | Chelsea – Fulham 2:0 (kon.)
Chelsea FC
2:0 (0:0)
Fulham FC
Sobota 21.09.2013, 18:30 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League

Chelsea a její manažer Mourinho ukázali, že se jim doma a zvlášť na Fulham v lize daří. První poločas byl z pohledu domácích nevýrazný, ale ve druhém již hráči v modrém dominovali a hosty do ničeho nepustili. V 52. minutě poslal Chelsea do vedení úspěšnou dorážkou Oscar, v 84. pak definitivně rozhodl o vítězství domácích Mikel. To je ode mne z anglické Premier League vše, hezký zbytek sobotního večera. (20:22:55)

90+3
    de Bruyne prověřil pozornost brankáře Fulhamu, ten jeho nepovedenou střelu chytil.

90+2
    Tak dlouho Ramires otálel s přihrávkou, až o balón přišel. Zastavil tak nadějný útok Chelsea.

90
    Hlavní sudí Marriner nastaví ještě tři minuty.

89
    Nepříjemný centr Richardsona se stáčel do brány a pohotový Čech musel míč vytěsnit na roh. Z něj už však hosté nezahrozili.

89
    Mužem zápasu se dnes stává Oscar, který vstřelil první gól Chelsea, tedy zatím rozhodující branku.

88
    Ke střele se dostal střídající Lampard, ale Stockdale míč v pohodě lapil.

85
    Dohrál také hostující Kasami, jehož vystřídal Rodallega.

85
    Po druhém gólu Blues dochází ke změně, kdy Hazard odchází a nastupuje de Bruyne.

84
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Z následného rohu se už domácí prosadili! Terry vrátil hlavou míč před branku, tam si jej našel netradiční střelec JOHN OBI MIKEL a z voleje jej nekompromisně napálil do sítě Fulhamu – 2:0!

84
    Chelsea zahrávala další roh, na který si naběhl nikým neatakovaný Torres a Stockdale musel vytáhnout prvotřídní zákrok, aby zabránil druhému gólu ve své síti!

82
    Taarabt ztratil míč, Torres posunul Ramiresovi, jehož sražená střela přináší domácím výhodu rohového kopu.

82
    Na dnešní utkání se přišlo podívat více než 41 tisíc diváků.

81
    Do konce utkání zbývá deset minut a zatím to nevypadá, že by Fulham měl domácím zkomplikovat cestu za třemi body.

79
    Pro dnešek dohrál Schürrle, za potlesku tribun přichází Lampard.

78
    Za míčem směřujícím mezi obránce Chelsea sprintoval Sidwell, ale Terry jej k míči nepustil.

77
    Hazard obdržel parádní kolmici do běhu, ale tísněn obráncem nenadělal Stockdaleovi téměř žádné potíže.

75
    Terry dobře zasáhl před dotírajícím Na Bangnou, Fulhamu se poté povedlo chvíli kombinovat na levé strany domácí poloviny, ale nic z toho nakonec nebylo.