Hannover – Augsburg 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Norimberk – Dortmund 1:1 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 1:4 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 0:2 (kon.) | Schalke – Bayern 0:4 (kon.)
Hannover 96
2:1 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 21.09.2013, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

Divoký zápas je za námi. V prvním poločase jsme se fotbalovou krásou příliš nebavili, ale vše nám vynahradil druhý poločas, ve kterém padly tři branky! Nejprve poslal Augsburg do vedení z penalty Verhaegh, ale za domácí odpověděl po hrubce brankáře Sobiech. Když už se zápas chýlil ke konci, vypadalo to, že si oba týmy body rozdělí. Nicméně závěrečný tlak Hannoveru skončil penaltou, kterou bezpečně proměnil Huszti! Hannover tak zůstává na domácím hřišti v letošní sezóně 100% a připisuje si do tabulky další body. Augsburg odjíždí s prázdnou. (17:26:20)

90+3
    Poslední taktické střídání na straně domácích. Potlesku na otevřené scéně si užívá Huszti, nahradí jej Schulz.

90
    Střídají i hosté. Jasné posílení útoku. Ostrzoleka nahradí útočník Milik.

90
    Hannover střídá. Na závěr zápasu přichází Hoffmann, který nahradí unaveného Ya Konana.

90
    Rozhodčí Dingert bude nastavovat 3 minuty!

89
    Hannover právě vstřelil branku!
    Hannover otáčí průběh zápasu! Penalty za domácí tradičně zahrává SZABOLCS HUSZTI, který se ani tentokrát nemýlil a poslal míč bezpečně do sítě!

88
    Pozor! Penalta pro domácí!

87
    Probíhají poslední minuty dnešního utkání. Míč mají na kopačkách domácí, kteří obléhají pokutové území hostů.

85
    Altintopův centr odvrací domácí obrana. U míče je tak opět Hannover.

84
    Sané poslal k zemi Hahna a Augsburgu se tak rýsuje nadějná standardka. Míč do pokutového území bude kroutit Altintop.

83
    Domácí publikum žene své miláčky za vítězstvím.

81
    ... na ten si naskočil Sané, který hlavičkuje jen těsně vedle pravé tyče!

81
    Rohový kop pro Hannover ...

80
    Hosté vystrčili drápky. Po rychlém protiútoku se k hlavičce dostal Mölders, ale svůj pokus nenasměřoval mezi tři tyče.

78
    Domácí fotbalisté obléhají pokutové území Augsburgu. Ten teď pozorně brání a zdá se, že s bodem by byl nesmírně spokojený.

76
    Werner nevyzrál v souboji jeden na jednoho nad Saném. S míčem k pokutovému území tak opět peláší domácí fotbalisté.