Hannover – Augsburg 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Norimberk – Dortmund 1:1 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 1:4 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 0:2 (kon.) | Schalke – Bayern 0:4 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 21.09.2013, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

Tolik tedy z dnešního sobotního zápasu, díky za pozornost a zase příště u kopané se budu těšit na počtenou. (17:25:45)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 8:4
    Střely mimo: 7:3
    Rohy: 6:6
    Fauly: 16:24
    Držení míče v %: 60:40

Je dobojováno. Domácí nakonec zásluhou Ivici Oliće dokázali získat tři body. Ve druhém poločase byli lepším týmem a druhý gól si zasloužili. Závěrečný nápor soupeře nepřinesl nějakou změnu ve výsledku, takže TSG si domů nepoveze ani jeden bod. 25 tisíc fandů tak může slavit, po minulé prohře v Leverkusenu přichází úspěšně složený reparát.

90+3
    Vfl drží bez problémů míč co nejdál od své brány.

90+2
    Volland hledal ve vápně Polanskiho, toho ale přehlavičkoval Knoche.

90+1
    Ještě jedna standardka. Hosté mají jednu z posledních možností něco s tím výsledkem udělat.

90
    Tři minuty přidá rozhodčí Fritz nad rámec druhého poločasu.

89
    Času už moc nezbývá, Hoffenheim má tři čtyři minuty na to, aby se ještě pokusil výsledek alespoň dorovnat na 2:2. Jenže se hraje spíš u Casteelse.

88
    Střídající Schipplock si v souboji s brankářem pomohl nedovoleně a bude se rozehrávat od domácí svatyně.

87
    Volland vybojoval rohový kop a všichni hráči jsou nastěhovaní před bránou Benaglii.

86
    Žlutou kartu dostává Kai Herdling (TSG 1899 Hoffenheim).

85
    Ivica Olič má dnes splněno a odpracováno. Na jeho místo jde Švýcar Klose.

84
    Žlutou kartu dostává Jannik Vestergaard (TSG 1899 Hoffenheim).

83
    Obrana Wolfsburgu ho odvrací, ale musí se i nadále bránit. Domácí se začínají dostávat pod nebezpečný tlak. Soupeř přepnul na vyšší level.

81
    Ale snaží se o to. Johnson přihrál na hranici velkého vápna na Modesteho, který trefuje nohu obránce Nalda. Bude z toho alespoň roh pro Hoffenheim.

80
    Caligiuri se zlobí, že mu rozhodčí nepískl faul u rohového praporku, pokračuje se dál ve hře. Modří jsou častěji u míče, ale střelu na Benagliu zatím nevyprodukovali.

79
    Domácí jsou v deseti na své polovině a brání hubený výsledek. Je jasné, že už budou spoléhat jen na brejky. Do jednoho se málem utrhl Perišić, ale odmáván a následně odpískán ofsajd.

78
    Něco přes dvanáct minut mají hosté, aby něco s tímto nelichotivým výsledkem udělali. Domácí obrana ale působí velice jistě a těsný výsledek stále drží.