Hannover – Augsburg 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Norimberk – Dortmund 1:1 (kon.)
Mohuč – Leverkusen 1:4 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 0:2 (kon.) | Schalke – Bayern 0:4 (kon.)
Hamburger SV
0:2 (0:1)
Werder Brémy
Sobota 21.09.2013, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

Brémy dnes předvedly větší touhu po vítězství, kterého také zaslouženě dosáhly. Hamburg sice zlepšenou hrou především ve druhém poločase mohl vyrovnat, branku však vstřelit nedokázal.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a zase někdy u on-line přenosů na počtenou. (17:24:44)

90+4
    Werder právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Adler se vydal na rohový kop, ze kterého se ale nestihl vrátit do branky. Po dlouhém výkopu se k míči dostal NILS PETERSEN, který se po přesném obloučku prosazuje i podruhé – 0:2.

90+3
    Prödl mohl po rychlém brejku definitivně rozhodnout! Střela z hranice vápna ale skončila jen vedle branky.

90+3
    Ani dlouhý aut Beistera nepřinesl kýžený výsledek.

90+2
    Rudnevs se dostával do zajímavé pozice. Na poslední chvíli ho ale zradilo zpracování.

90+1
    První nastavená minuta ale začíná nepřesnou kombinací Hamburgu, který tak bude muset po získání balonu začít od začátku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Ekici se sám vydal na polovinu soupeře a posbíral tam pár vteřinek k dobru.

88
    Moc času už nezbývá. Hosté se teď usilovně brání a pouze odkopávají daleko od vlastní branky.

86
    Hamburg měl k dispozici rohový kop, po kterém se k hlavičce dostal van der Vaart. Ten ale zamířil těsně vedle tyče.

85
    Také Brémy naposledy vystřídali. Závěrečné minuty odehraje Prödl, který nahradil Hunta.

84
    Domácí marně dobývají šestnáctku soupeře.

83
    Rudnevs zakončoval z krkolomné pozice a podle toho také střela vypadala. Chyběla jí především razance.

82
    Badeljova rána z první jen těsně minula levou tyč Mielitzovy branky, který se za ní pouze ohlédl.

81
    Garciá takticky šetřil drahocenné vteřinky a po faulu si na zemi chvilku poležel.

80
    SV naposledy střídá. Jiráček nahradil Lasogga.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Zatím mají ke třem bodům blíže hráči Werderu.