Real Sociedad – Malaga 0:0 (kon.) | Almería – Levante 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Barcelona 0:4 (kon.)
Valladolid – Atlético 0:2 (kon.)
Real Valladolid
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
Sobota 21.09.2013, 22:00Španělská LaLiga

Zápas je u konce. Atlético Madrid po nevýrazném výkonu v první půli potvrdilo roli výrazného favorita zápasu a nakonec zvítězilo 2:0. O první branku se postaral hlavičkující Raúl García, na 2:0 zvýšil po rychlém brejku Diego Costa. Stále tak žije naděje, že souboj o titul ve španělské lize nebude pouze boj mezi Barcelonou a Realem. Také Atlético ukazuje svou kvalitu. To je pro tuto chvíli vše, mějte se fajn. (23:49:07)

90+3
    Zápas končí nepřesná střela Gilberta Garcíi z přímého volného kopu.

90+3
    Baptistao ještě fauloval Ramu.

90+2
    Atlético Madrid tak také po tomto duelu udrží kontakt s Barcelonou. Oba celky jsou v letošní sezoně i nadále bez ztráty bodu. Barcelona o chvilku dříve dokázala zvítězit ve Vallecanu 4:0. Na čele tabulky se tak nic nezmění.

90+1
    Costa faulován Garcíou, hra se kouskuje a zápas míří ke svému konci.

90+1
    Nastavují se obligátní tři minuty.

90
    Teď navíc utíkal po pravém křídle Sastremu hbitý a především čerstvý Baptistao. Zase míč pro Atlético.

89
    Domácí se snaží alespoň o čestný úspěch, ale chybí kvalita a přesnost centrů.

88
    Jen to stadinem zašumělo. Ke střele napřáhl ze vzdálenosti zhruba 22 metrů Suaréz a míč letěl těsně vedle levé tyče Mariňovy branky.

88
    Turan hledal svým centrem v pokutovém území Baptistaa, toho pokryl Rueda.

87
    Hodně naivně si střídající Osorio chtěl vymodlit faul na Mirandovi. Spadl dříve, než se ho vůbec soupeř dotkl. Zápas se dohrává poměrně v klidu. O vítězi je rozhodnuto.

85
    Vynikající zákrok brankáře Mariňa. Obrana domácích totiž pustila do velké šance Cristiána Rodrígueze, jehož střelu z hranice penalty vytěsnil brankář Valladolidu rozštěpem.

85
    Poslední střídání Diega Simeoneho. Leo Baptistao nahradí pro poslední minuty Kokeho.

84
    Před belgickým brankářem madridského týmu je stále více rušno. Domácím však kromě většího klidu v koncovce chybí stále čas. Klidně se ale můžeme dočkat třetího gólu.

83
    Poslední střídání domácích. Unaveného Eberta nahradí Gilberto Garcia.

82
    Asi největší šance domácích v celém utkání. Rukavina krásně uvolnil Osoria, ten nasadil Courtoisovi kličku, ale mezitím se stihli do brány vrátit tři zadáci Atlética a Manquillo střelu Osoria nakonec z brankové čáry dokázal vykopnout.

81
    Ojedinělou vlaštovku druhého poločasu vyslal Courtoisovi pohotový Ebert. Podle mého soudu nejlepší hráč Valladolidu.