Cagliari – Sampdoria 2:2 (kon.) | Chievo – Udinese 2:1 (kon.) | Janov – Livorno 0:0 (kon.)
Chievo Verona
2:1 (2:1)
Udinese Calcio
Sobota 21.09.2013, 18:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:57:59)

Statistiky utkání:

držení míče: 38% : 62%,
    střely celkem: 15 : 13,
    střely na branku: 5 : 4.

Je dobojováno. Veledůležité tři body si dnes vybojovali domácí fotbalisté, kteří přehráli Udinese 2:1. O výsledku se prakticky rozhodlo již v prvním poločase, kdy padly všechny dnešní góly. Ve druhém poločase jsme již sledovali "pouze" urputnou bitvu se spoustou faulů a častým přerušováním hry, což nakonec nejvíce svědčilo fotbalistům Chieva, kteří těsné vedení uhájili až do samého závěru.

90+4
    Di Natale si na hranici ofsajdu předkopl míč více, než by bylo bývalo zdrávo a ten "sbírá" Puggioni, to mohla být velká šance Udinese! To vše v poslední minutě utkání.

90+3
    Tam končí míč v zámezí, hosté bleskově vhazují z pravé strany a již jsou na polovině Chieva.

90+2
    Dobrá zpráva pro Chievo, rozhodčí píská hraní rukou hostů, Puggioni vykopává daleko na polovinu Udinese.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, šance pro Udinese na vyrovnání stále žije.

90
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Simone Bentivoglio.

90
    S ním si ale obrana Chieva dokázala poradit a domácí budou střídat.

89
    Nepřesný centr hostů, ale přesto to je, po zásahu Dramého, rohový kop pro Udinese.

88
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Cyril Théréau.

88
    Útočná snaha Udinese končí přízemní střelou Maicosuela z nějakých třiceti metrů, míč letí vedle branky.

87
    Muriel rozehrává volný kop z velké dálky, obrana Chieva odhlavičkovává, přesto hosté zůstávají u míče.

86
    Závar před brankou Udinese, ale Cesar tam v souboji padá, to ale není pokutový kop, hrají hosté.

85
    Paloschi vybojoval v souboji s Heurtauxem rohový kop.

84
    Di Natale – to je největší postrach obrany Chieva, nyní mu zbývalo snad půl metru k tomu, aby v leže doklepl míč do branky!

83
    To centr domácích fotbalistů z pravé strany je hodně nepřesný, což hodně rozlítilo domácího kouče Sannina.

82
    Puggioni musí vyboxovávat centr Basty z pravé strany, dobrý a pohotový zákrok domácího gólmana!