Gil Vicente – Olhanense 1:1 (kon.) | Belenenses – Marítimo 1:0 (kon.) | Sporting – Rio Ave 1:1 (kon.)
Sporting Lisabon
1:1 (1:0)
Rio Ave FC
Sobota 21.09.2013, 21:15Portugalská Primeira Liga

Dnešní utkání vítěze nemá! Sporting Lisabon sice vedl po první půli díky brance Eduarda, v druhém poločase se však Rio Ave dočkalo vyrovnání zásluhou hlavičky Tarantina. Domácí budou určitě zklamaní, protože na svém stadionu chtěli určitě uspět, zvláště když v lize zatím ztratili jen dva body. Rio Ave ale předvedlo velmi dobrý výkon zejména v defenzivě a k výraznějšímu tlaku soupeře nepřipustilo. Ode mě je to dnes vše, přeji vám dobrou noc.

90+3
    Taktické střídání trenéra Santa. Lima přijde místo Hassana.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení. Domácí už to zkouší jen dlouhými míči, a to zatím nemá naději na úspěch.

90+2
    Montero mohl rozhodnout! Cédricův přetažený centr vrátil do ohně Carrillo a Montero po pěkné kličce obránci tváří v tvář neuspěl z úhlu proti Salinovi!

90+3
    Nastavovat se budou tři minuty. Pro Sporting je remíza rozhodně málo, a tak se tlačí dopředu.

90
    Na centr z přímého kopu Martinse vyskočil znovu nejvýše Dier, opět však jeho hlavičce chybělo dost k tomu, aby byla nebezpečná.

90
    Hassan se po souboji s Dierem nezvedá, ale Sporting na to nehledí a žene se dopředu. Silvu zastavil až faulem Wakaso.

89
    Trochu zmatená situace na hraně vápna, Tarantini se nakonec probil přes hradbu těl k jakémusi zakončení, míč jen pomalinku doskákal do náruče Patricia.

88
    Dvakrát za sebou mohli jít hráči Sportingu do celkem nadějného brejku. Ani po rohovém kopu, ani nyní se nedostali dále než za půlku. Teď navíc ilva po mizerné přihrávce fauloval a bude tu další přímý kop z pravé strany pro Rio Ave.

87
    Rohový kop nebyl pro branku Rui Patricia nebezpečný.

87
    Ztráta Diera na středu hřiště mohla být pro Lisabon fatální. Del Valle však dostal přihrávku trochu dále, než by potřeboval a šel tak do vápna z velkého úhlu. Přesto si zleva hodil mí na pravou a vystřelil, jeden z domácích střelu srazil na roh.

86
    Tentokrát Slimani zkoušel centrovat z levé strany, Lionn se mu postavil do cesty a míč zastavil.

85
    Dobré zpracování Slimaniho. Sporting udržel míč na soupeřově polovině, ale díky tlaku obránců na alžírského forvarda se míč vrací až ke stoperům domácích.

84
    Rinaudo šel šlapákem do souboje s Tarantinim. Chvilka oddechu pro Rio Ave.

83
    A vzápětí nahradí Bragu Del Valle.

82
    Prní střídání Rio Ave. Místo Lopese přijde Roderick.

81
    Marcelo dvakrát vyhrál hlavičkový souboj, nejprve přeskočil Martinse, poté Montera.