Chrudim – Zápy 3:0 (kon.) | Domažlice – Čáslav 3:0 (kon.) | Kolín – Převýšov 0:1 (kon.)

89
    Na domácí straně odchází Šípek, šanci dostane Konečný.

88
    Hostujícího Smrže střídá Vandas.

80
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí se podruhé v zápase dostávají do vedení, JIŘÍ SABOU levou nohou z velkého vápna poslal míč přímo pod břevno hostující branky – 2:1!

76
    Hostujícího Berana střídá Bukač.

74
    Dojde k výměně na obou stranách. Na té domácí Varaďu vystřídá Neuberg, na straně Jiren Grznára nahradí Šimek.

57
    Václav Laušman dostává za nesportovní chování žlutou kartu.

54
    Jirny právě vstřelily branku!
    Hosté se deset minut po přestávce dočkávají vyrovnávacího gólu. ONDŘEJ SZABO zhruba ze čtyřiceti metrů nádherně přeloboval domácího brankáře a srovnává skóre duelu – 1:1!

46

43
    A o minutu později střídá trenér Jiren znovu, končí Suk a místo něj se na trávník vydá Beran.

42
    Střídání na straně hostí, zraněného Mbacha nahradí Smrž.

40
    Dnešnímu zápasu přihlíží 290 diváků.

37
    Domácí se ještě před poločasem dostávají do vedení, ve vápně hostí se nejlépe zorientoval ONDŘEJ ŠÍPEK, který technickou střelou k tyči překonal brankáře Štěpničku – 1:0!