Písek – J. Hradec 4:0 (kon.) | Blansko – Polná 1:2 (kon.) | Líšeň – Rosice 2:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:0 (0:0)
FC Slovan Rosice
Sobota 21.09.2013, 16:00 • SK Líšeň • Divize skupina D

Tolik ode mě pro dnešek z Líšně. Odtud se opět přihlásím za čtrnáct dnů, při utkání s Vyškovem. Pěkný zbytek soboty a nashledanou. (18:23:57)

Skončilo nám utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsem viděli nepříliš pohlednou hru, bez šancí a gólů. Ten druhý byl už o něčem jiném a byli to domácí hráče Líšně, kteří diváky potěšili dvěma brankami. Hráčem utkání bych zvolil Ondřeje Šidlu, který toho dnes hodně naběhal, odvedl poctivou práci a svůj výkon korunoval druhou brankou.

90+1
    Poslední hvizd rozhodčího Pfeifera a utkání je u konce.

90
    Hlavní arbitr nastaví dnešní zápas o jednu minutu.

90
    Zřejmě poslední střídání dnešního utkání využívají domácí. Na pár desítek sekund ještě na hřiště vbíhá Pavel Kúkol, jenž vystřídal Martina Noska.

89
    Další žlutá karta pro hráče Rosic, je jím Ivo Šauer.

87
    Autor druhé branky Ondřej Šidla je za potlesku domácích diváků vyprovázen ze hřiště. Do utkání ještě na posleních pár minutek vstupuje Michal Šudoma.

86
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Rychlá akce a vyšachování obrany Rosic. Na jejím začátku byl Martin Nosko, který odcentroval na druhou stránu šestnáctky na zcela volného Marka Buce, ten přihrál nepokrytému ONDŘEJI ŠIDLOVI, který střelou po zemi k tyči podruhé rozvlnil síť Rosic.

85
    Na dnešní derby zápas si cestu na stadion za nepříznivého, chladného podzimního počasí počasí našlo 245 diváků.

84
    Další střídání na domácí straně. Hřiště opouští Michal Mezník a na posledních pár minut si jde zahrát Radek Bohuslav.

82
    Také v dresu Líšně došlo ke změně. Odešel Kryštof Večeřa, přišel Marek Buc.

80
    Další snaha Rosic o vyrovnání. Ze hřiště odchází Lukáš Michna, novým hráčem je Filip Těžký.

79
    Zápas se nám ke konci trochu přiostřuje. Rozhodčí musel opět sáhnout pro žlutou kartu, kterou uděluje kapitánovi hostí Petru Malatovi.

77
    Žlutou kartu vytáhl hlavní arbitr pro Ondřeje Šidlu.

74
    Trenér Rosic se snaží s výsledkem něco udělat a tak hosté střídají. Dohráno má dnes Richard Prinz, na hřiště nastupuje Michal Šenk.

66
    Krásnou střelou zhruba z 25-ti metrů vymetl všechny pavouky v síti JAKUB MILOTÍNSKÝ. Po sedmi minutách pobytu na hřišti se takto nádherně dokázal prosadit.

65
    Také hosté z Rosic poprvé vystřídali. Tomáše Chlupa na trávníku nahradil Ivo Šauer.

61
    Pěknou střelou z dálky se teď prezentoval Ondřej Šidla. Gólman Lengál jeho střelu, mířící do rohu bránu s námahou vytáhl mimo.