Crystal Palace – Swansea 0:2 (kon.) | Arsenal – Stoke 3:1 (kon.) | Cardiff – Tottenham 0:1 (kon.)
Manchester City – Manchester Utd. 4:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:2 (0:1)
Swansea City
Neděle 22.09.2013, 14:30 • Selhurst Park, Londýn (26 309) • Anglická Premier League

Děkuji za pozornost a u dalších přenosů na serveru Onlajny.com se těším na počtenou. (16:37:08)

Pozápasové statistiky:

Crystal Palace FC – Swansea City
    Držení míče: 43% – 57%
    Střely na branku: 8 – 7
    Střely mimo: 1 – 7

Utkání mezi Crystal Palace FC a Swansea City skončilo a hosté si vezou domů tři body za výhru 2:0. Obě branky hráči City vstřelili hned po startech obou poločasů – ve druhé minutě mířil přesně Michu, ve 48. pak Dyer. Ve druhé půli už si hosté, dá se říct, v pohodě utkání pohlídali.

90+6
    Ten ale hosté odvrátili a utkání končí.

90+6
    Domácí mají k dispozici ještě rohový kop.

90+4
    Chamakhovi pískán ofsajd, míč bude odkopávat brankář hostí Vorm – ten dnes už asi udrží nulu.

90+2
    K míči se ale dostali domácí a po protiútoku pálil metr před vápnem Campaña, střela však cíl minula a skončila mimo branku City.

90+1
    Pozuelo vybojoval v první minutě nastavení pro svůj tým rohový kop.

90
    Rozhodčí dnešního duelu nastavuje pět minut.

88
    Domácí už jakoby ze zoufalství nakopávají dlouhé balony, tentokrát to zkoušel Mariappa, ale míč šel skončil pouze u hostujícího brankáře.

87
    Už se zvedl a hra pokračuje..

87
    De Guzmán byl teď ostře sražen uprostřed hrací plochy.

86
    Je to stále jedna a ta samá písnička. Domácí sice kombinují s míčem, ale než se dostanou před brankáře hostí, tak už ho nemají. U balonu pak jsou hráči City a ti v pohodě drží svůj pohodlný náskok.

85
    Domácí fanoušci stále hlasitě povzbuzují svůj tým a i přes velice nepříznivý vývoj stále věří, že jejich tým může dvougólovou ztrátu dohnat.

83
    Thomas se Chamakhem situaci dva na dva nevyřešili dobře a opět odevzdávají balon hostům.

82
    City má míč a v pohodě s ním kombinuje okolo středu hřiště.

80
    Deset minut před koncem základní hrací doby Swansea stále vede na půdě Crystalu 2:0. Uvidíme, jestli se domácím ještě podaří zdramatizovat závěr utkání.

76
    Cañas odchází do sprchy a jeho místo zaujme Britton. Bony Wilfied se dnes do hry nedostává.

Branky: 2. Michu (Routledge), 48. Dyer (Vázquez)

Karty:   28. Moxey (CRP), 50. Chamakh (CRP) – 50. Rangel (SWN), 72. Flores (SWN)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 1:7.
    Crystal Palace FC: Speroni – Mariappa, Moxey, Delaney (46. Campaña), Gabbidon – Puncheon, Jedinak (C), Guédioura – Bannan (67. Thomas), Jerome (67. Gayle), Chamakh.
    Náhradníci: Alexander – Campaña, Kébé, Thomas, O´Keefe, Phillips, Gayle.

Swansea City: Vorm – Flores, Williams (C), Rangel, Davies – Shelvey, Michu, Routledge, Cañas (76. Britton), Vázquez (60. de Guzmán) – Dyer (71. Pozuelo).
    Náhradníci: Tremmel – Amat, Tiendalli, Britton, de Guzmán, Pozuelo, Wilfried.