Meteor – Admira Praha 1:0 (kon.) | Sparta B – Roudnice 2:1 (kon.) | H. Měcholupy – Karlovy Vary 2:1 (kon.)

Štěchovice právě vstřelily branku!

Definitivní pojistku pro Štěchovice přidal FILIP ŽÁK.

71

VIKTOR MÜLLER vstřelil třetí branku domácích.

31

Domácí se ujímají vedení po proměněné penaltě v podání STANISLAVA HŘEBEČKA.

1

TJ Kunice /// 8. místo (11 bodů)

Tým hostí prožívá průměrný vstup do soutěže. To ale neznamená, že by Kunice byli v tabulce dole, ze sedmi zápasů mají 11 bodů a v případě dnešní výhry by se přiblížili prvním příčkám, o které jistě chtějí hrát. Po sérii tří zápasů bez výhry Kunice v posledním zápase konečně vyhráli a to rovnou 4:1 nad týmem Horních Měcholup.

FK TJ Štěchovice /// 5. místo (13 bodů)

Domácí tým by dnes určitě velmi rád odčinil porážku z minulého zápasu (Štěchovice vyhráli první poločas v Čáslavi 0:1 po brance Busty, ale domácí tým za druhý poločas dokázal dvěma góly otočit). V zápase osmého kola ale na zdejší stadion nezavítá lehký soupeř, Kunice v minulé sezoně dlouho hráli o první místo, když je nakonec v samém závěru předstihlo duo Vltavín-Kolín.

Vítáme vás u on-line přenosu posledního utkání 8. kola ČFL ve kterém Štěchovice hostí TJ Kunice. Dnešní utkání začíná v 16:30.
    Branky: 31. Hřebeček (pen.), 50. Busta, 71. Müller, 90. Žák – 37. Micka, 58. Micka