Čeljabinsk – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Záhřeb – Petrohrad 4:3 (2:1 po s.n.)
Traktor Čeljabinsk
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Úterý 24.09.2013, 15:00 • Ledová aréna Traktor, Čeljabinsk • KHL

Z mé strany vše, u KHL opět někdy nashledanou. (17:13:36)

Pouze jedna jediná branka rozhodla o dnešním vítězsvtí Čeljabinsku nad Sibirem. Domácí tak završili svoje čtyřzápasové působení čtvrtou výhrou, Sibir naopak posedmé opět neprohrál více jak o jednu branku. Domácí můžou děkovat Rjabikinovi, který využil ve druhé třetině přesilovku.

60:00

59:44
    Tohle nevypadá se Sibirem dobře. Domácí se stále drží v jeho útočném pásmu.

59:08
    Hosté se stále nemůžou dostat z obranného pásma, Koskinen stále zůstává mezi třemi tyčemi. Čeljabinsk skvěle forčekuje.

58:04

57:49
    Sibir vyvinul na soupeře velký tlak. Nakonec ale Lehtera ztratil puk, domácí se osvobozují a střídají.

57:14
    Enlundova rána byla vyražená Garnettem. Po střele od modré dorážel sám Lehtera, ale domácí gólman stále drží čisté konto!

56:31
    Enlund si sjel do středu hřiště k modré čáře, míchal pukem, až ho nakonec poslal po ledu na Garnetta. Před ním clonili protihráči, Kanaďan si ale dokázal poradit.

56:04
    Oddechový čas pro hosty.

56:04
    Kugryšev nyní dostal pořádný hit u mantinelu od Bulise ČLJ). Ten je vyloučený na dvě minuty za vražení na nahrazení. Dostává navíc ještě osobní trest 10 minut. Velká šance pro Sibir.

54:52
    Sannikovova dobrá šance! Garnett puk vyrazil pouze před sebe, kam se řítil centr třetí pětky, jenže v pádu ho za brankovou čáru dorazit nedokázal.

54:18
    Střela od Monjy skončila na lapačce Garnetta. Domácí zkrátka perfektně brání, čeljabinský gólman má na všechno pěkný výhled, nikdo mu do brankoviště neleze.

53:40
    Je vidět, že se Čeljabinsk soustředí už pouze a jen na defenzívu. Směrem dopředu nijak nepospíchá, útočí třeba ve dvou hráčích. Nyní rozhodčí pískli ofsajd.

52:43
    Jak Garnett, tak Koskinen se během uplynulých pár minut nemuseli mezi třemi tyčemi vůbec ohánět. Na obou stranách je nyní plno nepřesností.

51:35
    Darzinšova rána z levé strany byla sražená, puk skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude v útočném pásmu Traktoru.

50:20
    Trochu zmatky před Koskinenovou bránou. Nakonec se ale Kurjanovovi podařilo vyhodit. Sibir se tlačí před branku, jenže vše je nyní takové bez myšlenky.

48:29
    Kugryševova rána mířená na Garnetta, vše ale dopadlo stejně jako před několika vteřinami – pohotovým zákrokem brankáře.