Chabarovsk – Riga 2:1 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Lev 3:5 (kon.)
Novosibirsk – HC Slovan 3:1 (kon.) | Ufa – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 5:0 (kon.)
Kazaň – Čerepovec 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 2:6 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
CSKA Moskva
Pátek 27.09.2013, 11:00 • Fetisov Aréna, Vladivostok • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:22:17)

Je dobojováno. Domácí se radují z velmi cenné výhry nad silným CSKA, které jim zařídila hlavně skvělá druhá třetina. Ve třetí dvacetiminutovce se prosadil již pouze Zubov, který stanovil konečné skóre zápasu na 4:2 pro Vladivostok. Hosté dnes mohou litovat menšího důrazu v koncovce, jako by dnes hokejisté CSKA hráli bez "náboje", tento výkon nemohl na body stačit!

60:00

59:50
    Jenže puk opouští třetinu Admiralu, zdá se, že je rozhodnuto.

59:21
    Hosté hrají v šesti, branka CSKA je prázdná.

59:21
    Antropov ještě usedá na trestnou lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.

59:12
    Navíc je odpískán icing CSKA, vhazovat se bude před Proskurjakovem.

59:00
    Zatím to ani nevypadá, že by lavička CSKA odvolala Proskurjakova, hraje se totiž ve třetině hostů.

58:15
    Ne, jako by i hosté již na výsledek rezignovali.

57:30
    Hosté nyní postupovali ve třech proti dvěma bránícím hráčům Vladivostoku, ale Širokov to zkouší sám, jeho střelu Lundstrom v pohodě vyráží.

56:46
    Filppula již byl s pukem ve středním pásmu, čárový píská.

56:35
    Čas do konce třetí třetiny ubíhá poměrně rychle a ani s tlakem CSKA to zatím nevypadá nějak nadějně.

56:09
    Nyní se již píská, ale nikoliv kvůli faulu, ale kvůli tomu, že puk opustil ledovou plochu, vhazovat se bude ve střední třetině.

55:45
    K vidění je i velká spousta drobných faulů, které však v dnešním zápase ponechávají sudí bez povšimnutí.

54:35
    Závar před domácí brankou, Lundstrom ve střehu, obránce Admiralu vyhazuje puk ze třetiny.

53:34
    Proskurjakov chytá puk do své lapačky a raději nerozehrává, přerušuje hru, vhazuje se po jeho pravici.

53:01
    Žarkov zkouší vystřelit na levém křídle, ale byl ubráněn a skončil s pukem v rohu.

52:20
    Vladivostok nyní těžko přechází do útočného pásma, hosté pozorně brání střední pásmo.

51:35
    Felix Schutz se dostal do samostatného úniku, ale nedokázal překonat Proskurjakova, to byla gólová šance pro Vladivostok!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Drugov, 21. Lisin, 21. Drugov (Lesnuchin), 33. Osipov – 25. Prochorkin (Zubov, A. Pěrvyšin), 48. Zubov (Denisov, Filppula)

Admiral Vladivostok: Lundstrom (Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Těrnavskij, Perry, Zemčjonok, Kostromitin, Poleščuk – Schutz, Lisin, Bergfors – Lesnuchin, Drugov, Bortnikov – Kuzněcov, V. Pěrvušin, Barbašov – Sokolov, Gračjov
    CSKA Moskva: Staňa (21. Proskurjakov) – A. Pěrvyšin, Mišarin, Denisov, Gončarov, Gimajev, Naumenkov, Kurbatov – Žarkov, Grigorenko, Prochorkin – Filppula, Zubov, Širokov – Ljubimov, Reid, Saprykin – Fefelov, Zajnullin, Kamajev

Rozhodčí: Bondar, Bělov – Matjuša, Černyšev