Vítkovice – Pardubice | 6:5 (po pr.) | | | Plzeň – K. Vary | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Chomutov – Slavia | 6:7 (1:2 po s.n.) |
Mountfield HK – Litvínov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Liberec – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Sparta – Třinec | 8:3 (kon.) |
Chabarovsk – Riga | 2:1 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 4:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Lev | 3:5 (kon.) |
Novosibirsk – HC Slovan | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Jaroslavl | 5:0 (kon.) |
Kazaň – Čerepovec | 1:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Petrohrad | 2:6 (kon.) |
Znojmo – Villach | 5:3 (kon.) |
Chomutov – Ústí n/L | 2:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Písek | 5:4 (po pr.) | | | Třinec – Olomouc | 9:2 (kon.) |
HC Plzeň – Sparta | 3:4 (kon.) | | | Pardubice – Liberec | 4:5 (po pr.) | | | Zlín – Kometa Brno | 2:3 (kon.) |
Vsetín – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Havířov | 4:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 3:4 (3:4 po s.n.) |
K. Vary – Letňany | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 5:7 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 6:4 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 3:5 (kon.) |
Skalica – Žilina | 4:0 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Martin | 7:0 (kon.) |
Zvolen – Piešťany | 1:2 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 4:2 (kon.) |
Trnava – Prievidza | 6:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Senica | 2:4 (kon.) | | | Topoľčany – SR 18 | 4:3 (po pr.) |
Bardejov – Michalovce | 1:4 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Pov. Bystrica – Prešov | 2:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Příbram | 3:1 (kon.) | | | Warriors Brno – HC Šumperk | 7:2 (kon.) |
Nové Zámky – Budapešť | 4:1 (kon.) |
Písek – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Havířov – Opava | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Prostějov | 2:1 (kon.) |
Litoměřice – Letňany | 4:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 2:4 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Jan Šlapáček
Branky a nahrávky:
14. Višněvskij (Chlystov, Babčuk), 35. Babčuk (Višněvskij, Chlystov) – 8. Jakimov (Mnacjan)
Rozhodčí: Vasiljev, Cyplakov – Kučava, Novikov.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Vasilevskij (Gafjullin) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Babčuk, Sopel, Koněv, Isangulov, Gurkin – Makarov, Filatov, Hartikainen, Mereškin, Chlystov, Dubrovskij, Pihlström, Zinovjev, Pankov, Musatov, Štěpanov, Gluhov.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Mnacjan, Beljakov, Ščitov, Romanov, Bělov, Šulakov, Berezin, Chochyrjakov – Tolpeko, Děmagin, Polygalov, Cibák, Osala, Milovzorov, Anisin, Koukal, Radivojevič, Kulikov, Taraťuchin, Jakimov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Mnacjan, Beljakov, Ščitov, Romanov, Bělov, Šulakov, Berezin, Chochyrjakov – Tolpeko, Děmagin, Polygalov, Cibák, Osala, Milovzorov, Anisin, Koukal, Radivojevič, Kulikov, Taraťuchin, Jakimov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasiljev, Cyplakov – Kučava, Novikov.
Diváci:
Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný zbytek pátečního dne. (17:13:42)