Chabarovsk – Riga 2:1 (kon.) | Vladivostok – CSKA Moskva 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Lev 3:5 (kon.)
Novosibirsk – HC Slovan 3:1 (kon.) | Ufa – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 5:0 (kon.)
Kazaň – Čerepovec 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 2:6 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Severstal Čerepovec
Pátek 27.09.2013, 17:30 • Tatněft Arena, Kazaň • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:43:12)

A víc se již v tomto utkání nestane. Dnešní hokejové utkání končí fotbalovým výsledkem, když Bars Kazaň poráží Čerepovec 1:0. Konstantin Barulin přijímá gratulace od svých spoluhráčů k čistému kontu, skvělý výkon dnes předvedl i gólman Severestalu Čerepovec, Jakub Štěpánek, který inkasoval pouze jednou ze čtyřiadvaceti střel. I to však soupeři k vítězství stačilo, hosté odjíždí z ledu Kazaně s prázdnou.

60:00

59:48
    Varnakov zaváží puk do útočného pásma, ale hosté nejsou zformováni.

59:22
    Barulin drží puk ve své lapačce po nahození Nikulina od modré čáry a přerušuje hru, vhazování po jeho pravici, Štěpánek odjíždí na lavičku, hosté to zkusí v šesti proti pěti!

59:00
    Začíná posledních šedesát vteřin třetí třetiny, Štěpánek zatím zůstává v bráně Severestalu.

58:49
    Ofsajd Severestalu na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

58:10
    Štěpánek se zřejmě v nejbližších vteřinách odhodlá na střídačku a hosté to zkusí v šesti.

57:39
    Severestal se snaží přehrát hokejisty Kazaně, ale zatím se nedaří.

56:50
    Třetí třetina se chýlí ke svému závěru, hosté stále prohrávají, byť pouze o gól, ale prohrávají. Dokáží si vynutit alespoň prodloužení?

56:05
    Štěpánek na druhé straně také pozorný proti střele Obuchova od modré, stejně tak i proti pokusu Lukojanova z pravé strany.

55:31

55:28
    I tentokrát je Barulin na svém místě a chyt střelu Bučněviče z levé strany, přesilová hra Severestalu pomalu končí.

55:01
    Klimenko se odvážil ke střele z levé strany, od modré, Barulin na svém místě.

54:32
    Zacharčuk nezachytil najíždějícího Antipina, hosté získávají útočné pásmo.

54:00
    Střela Antipina z pravé strany, od modré, je zablokována a puk končí ve středním pásmu.