Písek – Tábor 2:3 (kon.) | Havířov – Opava 6:7 (0:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Prostějov 2:1 (kon.)
Litoměřice – Letňany 4:3 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 2:4 (kon.)
PZ Kladno
2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 27.09.2013, 19:00 • ČEZ Stadion • Liga juniorů

Domácí se tlačili za vyrovnáním, ale tížený gól jim to nepřineslo. Naopak hosté si počkali na jedinou šanci ve třetím dějství, kterou využili a po zásluze si odváží dnes tři body. PZ dnes poprvé padla a nezískala ani bod. (21:20:24)

60:00

59:18
    Navíc jdou domácí do čtyř – Bednár za podražení. Výhra Slovanu je tím pádem definitivní.

58:50
    Ústí takticky drží soupeře na jeho polovině.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:38
    PZka by se měla zaměřit na rozehrávku, dnes již zahráli několikáté zakázané uvolnění.

56:40
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    A je zřejmě rozhodnuto! Zdvořáček vyhrál buly a poslal kotouč nahoru MARTINU HANZLOVI, který na nic nečekal a rovnou vypálil, čímž překvapil Černého. Asistence: Martin Zdvořáček.

56:28
    Pro změnu další zakázané uvolnění Kladna.

55:59
    Navíc je tu tradiční icing Kladna.

55:53

55:36
    Domácí si však musejí dávat pozor na nebezpečné výpady. Jeden takový zastavil pře malou chvílí Černý.

54:20
    Ústí však vyhazuje ...

53:53
    Jedna z posledních šancí pro Kladno. Za hákování dostává 2 minuty nepodmíněně Piewak.

53:14
    Hra už se ale po menší anabázi stěhuje zpět na polovinu Ústí.

52:14
    NA protější straně měl nyní menší prácičku Černý, vše ale vyřešil s přehledem.

50:56
    Vopravilovo kličkování zastavil až Káchův beton.

50:09
    Krpelána teď fantasticky na čáře vychytal brankář Ústí.

49:03
    Kácha už je zase v permanenci střel. Jeho spoluhráči mu v posledních minutách moc nepomáhají.

47:34
    Kladenské zastavila nyní novinka! Přihrávka rukou.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 8. Hoffmann (Janeček Petr.), 36. Paták (Bednár) – 1. Fojt (Piewak, Trončinský), 6. Vondráček (Chovanec, Kment), 24. Vondráček (TS), 57. Hanzl (Zdvořáček)

PZ Kladno: Černý (Brunát) – Raclavský, Kehar, Dolgoš, Kuhn, Krpelán, Krejčík, Kadlec (C), Vopravil, Janeček V., Janeček P., Čejka, Srpek, Bednár, Cigánik, Hoffmann, Procházka M., Paták, Drorciak
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kácha (Burkovec) – Holeček, Procházka J., Straka, Trončinský, Vegner, Zdvořáček , Bačák, Fojt, Hanzl, Chovanec, Jindřich, Kment, Piewak, Řídel, Vondráček.

Rozhodčí: Baťek – Beneš, Král