Zlín – Vsetín 5:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.)
HC Plzeň – Slavia 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Olomouc 5:1 (kon.) | Kladno – Sparta 4:3 (2:1 po s.n.)
Berani Zlín
5:3 (0:0, 3:3, 2:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 28.09.2013, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Fanoušci hostů aplaudují svému týmu za výborný výkon svého týmu. Dokonce přivezli i zábavní pyrotechniku, kterou zapálili. (14:37:02)

60:00

59:39
    Zlín právě vstřelil branku!
    A je hotovo. Lubomír Kovařík vyčíhal chybnou rozehrávku hostů, ujel, přihrál na druhou stranu Popelkovi, který prázdnou bránu neminul. Asistence: Lubomír Kovařík.

59:21
    Veselý je na střídačce a Vsetín je v šesti!

59:05
    A fanoušci Vsetína neustále velmi hlasitě podporují svůj milovaný tým.

59:01
    Probíhá poslední minuta tohoto střetnutí!

58:28
    Hosté si ihned berou oddechový čas.

58:28
    Neuvěřitelné! Jedním slovem neuvěřitelné! Zlínští se po několika minutovém tlaku hostů předvádějí možná posledním a rozhodujícím gólem. Ten vstřelil LUMÍR GALUŠKA. Asistence: Martin Gremlica.

58:06
    Oba týmy jsou v plném počtu.

56:06
    A v zápětí jsme mohli vidět drobnou potyčku, po které jsou vyloučeni hráči na obou stranách. Na 2 minuty za hrubost je vyloučen domácí Mikuláš Zbořil a hostující Robert Neuwirth.

55:50
    A v další obrovské šanci hosté! Dalimil Zvonek jel osamocen na Svobodu a trefuje spojnici branky!

54:38
    A další obrovská šance pro Vsetín! Krásnou akci předvedl Miroslav Jirušek, který projel téměř celým pásmem domácích, ovšem i jeho střelu Svoboda chytá! V těchto chvílích jsou domácí opravdu pod obrovským tlakem.

54:18
    Velká šance pro změnu pro Vsetín! Dominik Tobola střílel, Svobodovi puk udělal pořádné problémy, ale nakonec puk zkrotil a chytil.

53:09
    Hosté v plném počtu. Začíná jim zkrácená přesilovka.

52:37
    A teď tady máme pro změnu vyloučení na domácí straně. Na trestnou lavici odchází Lukáš Buchta na 2 minuty za podražení.

52:31
    Lukáš Buchta trefuje od modré čáry tyč!

51:09
    A nyní přichází velmi zajímavá příležitost pro domácí. Zahrají si přesilovku. Na trestnou lavici ochází na dvě minuty Lukáš Kuchařík za vysokou hůl.

50:51
    Zakázané uvolnění Vsetína.

50:01
    Nyní je hra přerušena kvůli hostujícímu Tomáši Vašíčkovi, který leží na ledě velmi otřesen z předchozího tvrdého souboje.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 25. Gremlica (Galuška, Karola), 27. Zaremba (Popelka, Kovařík), 29. Sedláček, 59. Galuška (Gremlica), 60. Popelka (Kovařík) – 22. Kuchařík, 29. Pokorný (Hruška), 34. Klíma (Klečka)

Berani Zlín: Svoboda (Stojar) – Macharáček, Zbořil, Andrýsek, Buchta, Talán, Kužílek – Hlaváč, Kratochvíl, Dalajka, Gremlica, Kovařík, Zaremba, Karola, Popelka, Stránský, Galuška, Matula, Mika, Sedláček
    VHK ROBE Vsetín: Veselý (Vlach) – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Hajda – Pokorný, Klečka, Kuchařík, Štrbík, Forch, Surý, Klíma, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Tobola, Račický, Zvonek

Rozhodčí: Dědek – Toman, Klein