Zlín – Vsetín 5:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:5 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.)
HC Plzeň – Slavia 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Olomouc 5:1 (kon.) | Kladno – Sparta 4:3 (2:1 po s.n.)
Piráti Chomutov
4:5 (1:2, 1:0, 2:3)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 28.09.2013, 12:30DHL Extraliga juniorů

To je z dnešního zápasu mezi juniory Chomutova a Liberce vše. Přeji příjemný zbytek krásné podzimní soboty a u dalších online přenosů naviděnou. (14:49:27)

Famózní obrat předvedli v posledních dvaceti minutách Liberečtí. prohrávali o dvě branky ale zvládli odpovědět třemi góly a získat tak těsnou výhru s rozdílem jednoho gólu. Pro Liberec je to tak třetí výhra v sezóně. Pro Piráty je to naopak první prohra v základní hrací době.

60:00

59:53
    Power-play domácích!

59:31
    Přechod přes střední pásmo Pirátům nevychází.

59:25
    Oddechový čas pro domácí.

59:25
    Pálek nahodil na Dvořáka. Ten kotouč podržel.

58:39
    Liberečtí se velmi dobře brání a napadají. Piráti se nemohou dostat k pořádné šanci.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a nejspíše i zápasu!

57:44
    Piráti po zaváhání obránce ztrácejí pásmo.

56:43
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tlačenici před bránou nejlépe ustál ADAM JANDEJSEK a posílá tak svůj tým do vedení tři minuty před konce třetiny! Bez asistence.

55:56
    Ofsajd Pirátů.

55:26
    Obrovský tlak domácích! Střela za střelou mířila na libereckou bránu ale ani jedna se gólově neujala.

54:57
    Dobrý tlak Tygrů komplikují nepřesné přihrávky.

54:23
    Pilař trefil boční síť.

54:14
    Další icing Pirátů.

53:52
    Basebalovým úderem zkusil zakončit Šťovíček ale puk se odporoučel do ochranné sítě.

52:59
    Pokus o strhnutí vedení na svou stranu z hokejky Palečka. Brankář měl však dobrý výhled a tudíž i snadnou práci.

52:20
    A je vyrovnáno! Střelu Svobody Dvořák vychytal ale dorážku ADAMA JANDEJSKA již pokrýt nezvládl. Asistence: Svoboda, Psota.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 9. Paleček (Tejnor, Černý), 23. Vrána (Paleček), 41. Szathmáry (Hlava), 46. Fronk (Chrpa) – 11. Žďárský, 16. Hrníčko (Svoboda, Psota), 46. Vlk (Langhammer), 53. Jandejsek (Svoboda, Psota), 57. Jandejsek

Piráti Chomutov: Dvořák – Ringler, Drobný, Cestr, Michálek, Szathmáry, Černý, Dobrovolný, Tejnor – Fronk, Šťovíček, Lehnert, Vrána, Hlava, Paleček, Veselý, Bednář, Janák, Peštuka, Kaše, Chrpa
    Bílí Tygři Liberec: Vaněček – Jandejsek, Mrázek, Artl, Turek, Beránek, Pálek, Havlín – Langhammer, Hrníčko, Belovič, Kalfiřt, Psota, Vlk, Boček, Svoboda, Žďárský, Havlas, Pilař, Reiniš

Rozhodčí: Nečas – Svoboda, Lhotský