Jihlava – Hr. Králové 2:1 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:4 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 7:2 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:4 (kon.)
Písek – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Letňany – Chomutov 6:5 (2:1 po s.n.) | Liberec – Slavia 3:2 (kon.)
AZ Havířov
5:4 (1:0, 1:1, 3:3)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 28.09.2013, 13:30 • K&K Pneu aréna • Extraliga staršího dorostu

Tímto se s vámi loučí David Motloch a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (15:49:02)

60:00

59:54
    Oddechový čas pro domácí.

59:54
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    JINDŘICH ABDUL byl v útočném pásmu zcela sám a v samostatném úniku krásnou kličkou překonal brankáře Turšnera v oslabení! Asistence: Ondřej Grygar.

59:13
    Petr Strmiska (VSE) vyloučen na dvě minuty za sekání a s nadějemi hostů na srovnání tohoto zápasu je definitivně konec.

59:11
    Turšner si připsal dva těžké zákroky.

58:34
    Zakázané uvolnění znamená, že minutu a půl před koncem zápasu se bude vhazovat v obranném pásmu Vsetína.

57:41
    Hostům se nedaří usadit se v útočném pásmu, Havířov po většinu času kontroluje puk a zaváží jej daleko od vlastní brány.

57:00

55:45
    Velkou bitvu o puk v brankovišti nyní svedlo snad všech devět hráčů na ledové ploše. Rozhodčí celou akci po chvíli přerušil.

55:06
    Vsetín se ihned po buly dostal do šance, obránci domácích puk dokázali vyhodit.

54:58
    Radek Pořízek (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:11
    Ščotka je v posledních minutách zápasu hodně aktivní. nyní se prokličkoval snad přes tři protihráče, nakonec však skončil až za brankou.

53:06
    Wróbelovu střelu kryje brankář Vsetína vyrážečkou.

52:36
    Fejkova nabídka na střelu svého adresáta nenašla. Havířov ustál tlak soupeře a nyní se žene dopředu.

51:54

51:51
    Střela Ščotky od modré čáry končí v náručí brankáře Turšnera.

50:25
    Krásnou přihrávku skrz brankoviště dostal ONDŘEJ GRYGAR, který střelou z první překonal bezmocného Turšnera! Využitá přesilovka 5 na 3. Asistence: Jindřich Abdul, Jan Ščotka.

49:52
    Jakub Orság (HAV) vyloučen na dvě minuty za hákování.

David Motloch

Branky a nahrávky: 20. Polak (Pacas, Wróbel), 29. Polak (Wróbel, Dudek), 45. Pořízek (Fejko), 47. Pořízek (Orság), 48. Pacas (Wróbel) – 21. Strmiska (Grygar, Abdul), 41. Abdul (Ščotka), 51. Grygar (Abdul, Ščotka), 60. Abdul (Grygar)

AZ Havířov: Turšner (Šimeček) – Bednář "A", Dudek, Ďurkáč "A", Chroboček "C", Štefko, Heinzl – Pořízek, Fejko, Orság – Pacas, E.Polak, Wróbel – Hendrych, Trombik, Moravčík
    Trenér: Stanislav Sztefek

VHK ROBE Vsetín: Gerža (Bechný) – Hohl, Ščotka, Svozílek, Metelka, Rýpar, Lejska, Haničák, Dobiáš – Grygar, Strmiska, Abdul – Hořanský, Tydlačka, Mikula – Lainka, Blahunek, Janošek
    Trenér: Jan Dědek

Rozhodčí: Mikula – Moravec, Rožánek